A Beanie-buborék

A Beanie-buborék

The Beanie Bubble

Az egyik legnagyobb spekulatív őrület története, amely végigsöpört a 90-es évek amerikai kultúráján.

(Hupka Adrián)

Forgatókönyvíró: Zac Bissonnette, Kristin Gore
Premier: 2023.07.28. | Apple TV+ (2023.07.28.)

Zach Galifianakis
Elizabeth Banks
Zach Galifianakis
Elizabeth Banks

KULCSSZAVAK

2024.02.13 ospir

Hihetetlen gyengén indul a film, de feltápászkodik

Azt vártam, hogy mikor fogom abbahagyni, és bekészítettem 2 sört, mert ha ez el is vesz kis időt, a B tervbe bekészített film majd megmenti a show-t, és marad is lé szürcsölni. Kezdésnek The Cure - Plainsong egy szivárványszínes slow motion rész alatt, WTF, amin csak ámultam-bámultam. – Robert Smith, a The Cure frontembere sokat csatázott annak idején a bandája többi tagjaival a zene felhasználhatósága miatt. A tagok elmondása szerint már annak idején is sok ajánlatot (nagyonsokpénz) kaptak, de Robert mindre nemet mondott, mert a The Cure, az nem lesz kommersz, marad kultusz és pont. Kivéve ugye a The Crow-t (1994) vagy a Beavis and Butt-Headet, American Psychót, a Buffy the Vampire Slayert. Utána viszont kelletapénz. –Mivel ez a banda a 2000-es albumukig bezáróan fontos volt nekem, ezért ennél a csilivili sokkoló jelentnél legurult az első sör. A film a kezdeti gyengélkedés után roppant izgalmas lesz, és bemutat egy üzletet, a hibákat, amiket elkövetnek benne és a köré fonódó érzelmi és kevésbé érzelmes szálakat. Számomra nagyon tanulságos volt, és ajánlom azoknak, akik bármilyennel üzlettel, startup vagy már nem áp foglalkoznak vagy érdeklődnek iránta. Jó szórakozást!

2023.08.17 stomachh

Zach Galifianakist jó volt látni egy ilyen szerepben. Egyébként gyenge film, nem ajánlom.

2023.07.28 Mirci

Szerintem túlságosan okosnak akar látszani ez a film, ez a legnagyobb baja. Feleslegesen összetettnek prezentálja magát. Összességében az volt az érzésem, hogy maguk sem tudják, mit akarnak ezzel az egésszel mondani.

Az Uysal család
Szingli és piás