
Vélemények (9)
Alapjáraton fenntartásaim vannak a francia filmekkel kapcsolatban, de aki erre azt írja, hogy gyenge... Teljesen újszerű bemutatása a zombifeelingnek, óriásiak a vágások, zseniális a rendezés... Mi kell még? Sztorivonal nincs, de nincs is rá szükség, az egész egy kiragadott intervallum, amit tök jó átélni, ha megy valakinek.
Friss és üde film a zombisztrádáról... Be kell, hogy valljam töredelmesen, nem igazán vagyok elragadtatva a horror műfajától, különös tekintettel arra a tényre, hogy a zombis filmekért sem rajongok annyira. ...de be kell, hogy valljam, ez a film leny... Több
Ez a film egy Gaspar Noé által újragondolt The Sadness. Értem, hogy miért megosztó film, sokan utálni fogják, nem mindenkinek jön át a fura, kísérleti stílus. Nekem sem mindig, de ez most különösen tetszett. Nekem nagyon adta. Remélem, lesz folytatás.
Életembe nem láttam még ilyen rossz filmet. Az utóbbi évek legrosszabb élménye volt. Nem vártam sokat, de azt is alulmúlta. :(
Ütős indie film, ami remekül áll hozzá egy milliószor látott horror zsánerhez. A színészkedés meglepően fantasztikus ilyen kis költségvetésű filmhez képest. Csupán néhány long take-kel meséli történetét, ami miatt a tempó kicsit saját magát gáncsolja... Teljes kritika
A sztori eléggé gyöngécske. A végére sem derül ki sok dolog... Bár egy horrornak nem is kell annyira nagyon szólnia valamiről, ha ilyen zombis-féle téma van. Kell egy kísérleti telep vagy egy elszabadult vírus, egy elmebeteg tudós, aztán kész is a sz... Több
Hasonló filmek
Nem vártam sokat ettől, mégis nagyon nagyon felülmúlta elvárásomat. Izgalmas, ötletes és főleg zseniális megvalósítás, annyira jó ez a vágatlan megoldás, nem is hittem volna, egy film működik így, nem mellesleg nem is kelt found footage jelleget (ami... Több
Egy drogdílerhez ment srác felvesz egy vérző nőt, onnantól az események megfordulnak, mindenkit megfertőz a srác, és olyanok lesznek, mint egy veszett kutya zombi, összességében izgalmas, bár a végén elfogy a cselekmény.