16 utca

16 Blocks

2024.04.21 Krisz

Ez a film sajnos rosszabb, mint Bruce Willis azzal a bajusszal. A történet nagyon kívánt volna valami stílusos megvalósítást. Hát ez nem jött össze.

2022.12.19 uniterra

Régifajta mozi, de jó! Semmi cgi, ez üdítő. Sejthető volt a happy end, de nem baj. Csak az volt az elvárásom, hogy legyen benne pár trükkös csavar. Megvolt.

2018.12.06 mamiéstöti2

Nem Bruce Willis legjobb alakítása, de van mondanivalója és rámutat több olyan dologra, amin nem árt elgondolkozni.

2018.12.03 harnas1207

Egyszerű film volt, de még mindig értelmesebb mint a mai agyatlan és csúnya számítógépes megoldásokat felsorakoztató megoldásai. Egy laza esti filmezéshez megfelel.

2016.05.01 MrBlond

Egész élvezhető film, egyszerű kiégett zsarus, futkározós, menekülős, akinek ez a műfaj fekszik, annak szerintem nem lesz baja a filmmel, mert ráadásul jó színészek játszanak és a sztori is egészen elfogadható. Azért persze nem klasszikus, még a saját berkein belül sem, de minden további nélkül nézhető és élvezetes.

2015.04.16 Hitman

A film egyszerű mint a bot, azt hittem, az ilyenekből már "kinőtt" a filmipar, hogy elég pár "zsarus lövöldözős" jelent, és akkor azzal el van a jónép. Azért is kár érte, mert amúgy ezek a színészek nagyon jók, és akkor az ember nem érti, hogy mért m... Több

2016.11.04 tonyd

Kimondottan a régmúltat idéző megoldásai miatt tetszett. Nem egy eget rengető film, de végre nem minden 10-ik percben kapunk az arcunkba egy cgi robbanást vagy hasonlót. Egyszerű, normál akció-krimi. Mindenképpen nézős egyszer.