2023.05.14 Tibor397141

Ha moziban látom, csalódott lennék, talán még a jegy árát is visszakérném. Kiszámítható, sallangos, klisés, előre tudható a következő jelenet. A film képi világa menti meg az alkotást. Adam Driver szinkronhangja is rossz választás.

2023.06.27 kecsamstaff

Számomra borzalom volt

Kíváncsian vártam ezt a filmet. Gondoltam, Adam Driver jó lesz ebben a filmben is. Amivel nem is lett volna gond, viszont engem a gyatra szinkronhang nagyon zavart, olyannyira, hogy el is vette a figyelmemet és a kedvemet is a filmtől. A sztori sem volt valami túl bonyolult, főleg, hogy ki lehetett következtetni a végét. Váltottam angol nyelvre és magyar feliratra, úgy már élvezhetőbb volt valamennyire. Ez a dinós sztori annyira nem kötött le. Általában szeretem ezt a kategóriát. Ám végignézni nem sikerült, nem vártam meg.

2023.04.25 Rics

A bemutató alapján jóval többet vártam.

2023.05.08 ati02

65 millió évvel....

...simán lehet, hisz erősen elgondolkoztató múltban vagy jövőben járunk de lényeg Adam Drivert az éhes dinoszauruszok zömével, akciókkal, feszültségekkel, drámákkal megfüszerezve egész jó lett. Akik megpróbálják lehúzni ezt a filmet gondolok itt a kritikusokra és egyéb kommentekre azokra ne hallgassanak, egyszer mindenképpen érdemes megnézni!

2023.03.19 lacafacateofil

Bár imádok mindent, amiben Adam Driver játszik, látszik, hogy ezzel az üres és szinte semmintmondó szereppel nem igazán tudott mit kezdeni. Szinte rutinból nyomta le az egészt.

2023.03.18 lacafacateofil