Pimaszok, avagy kamaszba nem üt a mennykő (2002)

8 Simple Rules... for Dating My Teenage Daughter

Gwen   2016. 12. 27.

Kicsit vicces helyzetek, kicsit béna szőkenő, kicsit vicce szereplők...szerintem ez így mind kevés egy igazán jó sitcomhoz. Persze az is lehet, hogy én nőttem ki a műfajból....

philboy   2016. 07. 05.

Lehet, hogy valami gond van velem, vagy elhagyott a humorérzékelőm, de nem igazán nevettem miközben néztem. Lehet, hogy nem vicces?

David Spade
Kaley Cuoco

Kate szülei egyszer sem tűntek fel a sorozatban csak Paul halála után.

John Rittert posztumusz jelölték Emmy-díjra a sorozatban nyújtott alakításáért.

A John Ritter halála után első epizódtól kezdve sosem mutatták többet az alcímet, ehelyett a képernyő elhalványult és a sorozat címét mutatták a stáblista elején.

Amy Davidson, aki a fiatalabb testvért alakítja, valójában 6 évvel idősebb,mint az idősebb testvért alakító, Kaley Cuoco.

Kicsivel azután, hogy a második évad első három epizódját felvették, John Ritter összeset a forgatáson majd nem sokkal később elhuny. Ezek után a sorozat hetekig szünetelt, majd 2003 novemberében tért vissza egy kicsit módosult formában, mert a további epizódokat a színész karakterének halálának szentelték. Az első Ritter utáni epizódot élő/tapsoló közönség nélkül vették fel.