A 23-as szám

The Number 23

A filmek selejtje, szeretem a horror filmeket, de ez nálam selejt/elégtelen minősítést kap, ha csak a zene lenne, jó lenne, ehhez egy jó rendező kellet volna, és talán akkor megérne egy elégséges minősítést..DE ÍGY?!?!

2016.09.11 Miss_Murder

Jim Carrey egyik legjobb filmje. Zseniális. Nincs rá jobb szavam. Szinte kötelező megnézni, bánni fogod, ha nem teszed. Rengetegszer láttam, de még a mai napig is maradtak bennem kérdések a 23-as számmal kapcsolatban. Kiváló alkotás, nagyszerű szín... Több

2016.11.14 kucsera

izgalmas.jó film lett.fura volt először Jim Carreyt mint nem vicces filmben látni,de abszolut jól adta a szerepet.nekem bejövős

2015.11.12 golyo95

Jim Carrey megmutatta, tud ő komoly lenni ha akar, méghozzá nagyon jól hozza. Abszolút eltudtam vonatkoztatni az előző szerepeitől. Nagyon jól tükrözi, hogy az elménk milyen jól játszik velünk. Csak ajánlani tudom.

2016.01.14 Isindar

Ez is egy jó példa arra, hogy Jim Carrey nagyon tud, sőt a komolyabb hangvételű filmekben eleve jobb szerintem! A másik dolog pedig, hogy paranoiásabb embereket folyamatos fejszámolásra sarkall, szóval van oktatási célzatú haszna is :)

2015.02.14 chelseakori

Nagyon félelmetes,izgalmas,fordulatos film. Jim Carrey-t ezelőtt még nem nagyon lehetett ilyen szerepben látni,de meglepően jól kezelte ezt is. A misztikus filmek közül szerintem kiemelkedik.

2015.02.11 nandiwrc

Kedvenc filmem egyike. Jim nagyon jól játszik komoly, drámai szerepet is, szinkron is nagyon jól sikerült hozzá. Végén a csattanó, nagyon jó film!

2015.02.02 lmarci

Nagyon izgalmas film, nem is igazán értem, hogy miért van ennyire lepontozva. Végig a képernyő elé köt, és van benne csavar bőven. Mindenkinek ajánlom. Jim Carrey ezen arca sem elhanyagolható!

2015.03.31 [email protected]

Szerettem Jimet ilyen komoly szerepben, jól megállta a helyét. Amint kijött, meg is vettem DVD-n a filmet. 10/10!

2015.02.16 Jcsornane

Jim Carrey megmutatja hogy drámai színészként is kiváló egy jó kis izgalmas filmben brillírozik. Mindenkinek ajánlom aki szereti a thrillert.

2018.12.28 Évi Spitzmüller

Furcsa volt látni Jim Carreyt ilyen szerepben,de nem csalódtam, jól állt neki:-) Végre kiléphetett a skatulyából. A film tetszett, érdekes volt, elgondolkodtató. Azóta már többször is megnéztem.

2019.10.01 ZeroHero

Hu de borzaszto lett ez :D Vmifele misztikus, idegorlo es erdekfeszito sztorit akartak elenkvezetni, ehhez kepest egy unalmas, erthetetlen es borzaszto vezetesu filmet kaptunk, amiben en egy percnyi ertelmet sem lattam. Osszevissza csapkodott minden ... Több

2017.06.28 Olivér Rózsa

Nem volt egy nagy film közepesnek mondanám. Ijesztőnek nev volt ilyesztő, történet nem volt izgalmas. De azért másnap több helyen észrevettem a 23-as számot. :D

2015.02.19 gotencha

Az egyik kedvenc filmem, már csak azért is megnéztem, mert az én életemet is végigkíséri a 23-as szám, szerencsére nem ilyen sötét titokkal fűszerezve, mint a filmben :) Jim Carrey nem a tőle megszokott figurát hozza, de vérprofi ebben a szerepben is.