A 23-as szám

The Number 23

2022.08.18 Erik Csok

Jim Carrey a kedvenc színészeimhez tartozik , ez a filmje viszont nem egy átlagos darab. Szerintem egy jó film, a misztikus thrillerek közül nagyon kiemelkedő, és szerintem kötelező darab ebben a kategóriában. Kiszámítható, de a film tudott egy olyat... Több

Jim Carrey ezt a karaktert is simán lehozta.Voltak kétségeim,és néha egy kis káoszt is felfedeztem,de sötét,és nyomasztó a film,magával ragad,és megrémiszt.Jók a vágások,a karakterek,és a párbeszédek.Izgalmas misztikus thriller.

2022.01.20 Emmersson

Komoly Carrey

Jim Carrey egy valóban komoly pszichodrámában mutathatja meg, hogy nem csupán humoros vagy épp kedvelhető szereplők bőrében remek, de egy őrültet is elsőosztályú módon alakít. Persze, nem ez az első komoly(abb) szerepe. A Truman Show, az Egy makulátlan elme örök ragyogása vagy a Sötét bűnök is komoly mozik, érdemes megnézni bennük Jim Carrey-t!

2015.05.18 hsanya182

Jim Carrey nagyon jó és bohókás módon játszik egy tökéletes misztikusan drámai szerepet. Aki szereti a számmisztikát, és a 23-szám erejét, annak kötelező filmként ajánlom. Elég jó filmnek sikerált, izgalmas, fordulatos! :)

2016.06.14 Thibo84

Érdekes volt Jim Carrey-t egy ilyen szerepben látni, de kifejezetten jól állt neki.

2017.07.25 Deku

Nagyon nem Jim Carrey lett volna a legjobb választás egy horror filmre, róla a vígjáték jut elsőnek eszembe. Ennyire filmet elrontani még nem láttam. Szinte szó szerint mondhatom, hogy nézhetetlen lett az egész. Én legalábbis semmi eredetit nem véltem felfedezni benne.

2018.11.30 harnas1207

Jim Carrey nem thriller színész, mégis illett ebbe a fura történetbe. De ez sem kimondottan egy feszült thriller. Az elmesélés ahogy egyensúlyozunk a képzelet határán felemásra sikerült a szemeben. Viszont izgalmas volt a számmisztika ötlete.

2021.10.13 Bazzzsi

A Truman show után a legjobb Jim Carrey film. Hihetetlen, hogy a vígjátékok és a dráma is mennyire jól áll neki. Elég zavaros a film, de a végére minden kitisztul.

2017.03.06 TribeBubu

Fordulatos és rejtélyekkel teli thriller. Jim Carrey-t viszont még mindig furcsa ilyen szerepben látni. De megállja a helyét, kiváló alakítást nyújtott. Joel Schumacher pedig hozta szokásos hangulatos thrillerrendezési stílusát.

2017.09.19 SzFa

Emlékezetes film, habár Jim Carrey nem biztos, hogy a legjobb választás volt, valamiért Nicolas Cages jut eszembe mindig, hogy ő játszotta. Számomra a történet új volt és egyedi, végig izgalmas és rejtélyes.

2015.06.19 Lord British

Igazán üdítő Jim Carrey-t végre egy komolyabb, mélyebb szerepben látni, és ez meglepően jól is áll neki. Nagyon jól hozza a meghasonlott főhőst, aki bármit megtesz hogy kiderítse a fájdalmas igazságot. Külön öröm volt számomra az izgalmas kis intro a... Több

2015.06.10 macskulare

Amúgy nagyon jó történet, leköti az ember figyelmét teljesen, ajánlom mindenkinek! Jim Carrey nagyon drámaian játsza a szerepét ebben a kicsit horroriszikus filmben. Érdekes, misztikus, szinte már ijesztő! Kötelező! :)

2017.03.07 Hedy0809

Nem gondoltam volna,h Jim Carrey-nek jól állhat egy ilyen szerep,de működött. Izgalmas,érdekes,hogyan uralkodhat az emberen egy egyszerű szám... Lekötött,imádtam! Ajánlom mindenkinek!

2017.11.05 edessszilvia

A film nagyon hatásos, hiteles volt, érdekes volt ilyen típusú filmben látni Jim Carreyt. Nagyszerűen alakított ebben a műfajban is, izgalmas, fordulatos.