N/A

EPIZÓDINFÓ

Premier: 2012.07.30.

2024.04.20 Yosihiro

Szörnyek

Úgy gondolom, picit gyengébb részt kapunk, de mivel a sorozat most egy történetre épül, így Artie viselkedése és amit csinál, az érdekessé teszi. Ebben a részben is egy újabb ereklye üti fel a fejét, és nem más kapcsán, mint a szörnyek. Érdekes az emberi reakció szörnyek láttán, de érthető mindenkinek a támadás. Végül Pete és Myka megoldja az ügyet, de nem sokon múlik Pete élete. Közben Artie puhatolódzik, hogy hogyan lehetne visszacsinálni azt, amit elindított, hiszen itt is egy gonosz lesz születőben, és lehet, épp Claudia lesz az, aki épp Steve-et hozza vissza az életbe. Valljuk meg, ami szimpatikus is, hiszen ugyanazt mondják, semmi nincs közöttük, de mégis mintha szerelem bontakozna ki, úgymint Pete és Myka között. Tehát kapunk egy fordulatos és izgalmas és némi komédiával megáldott részt, itt főleg a Sötét zsaruk tetszettek a legjobban, és az egész hangulata jó volt. Nem unatkoztam, és igazából történik mindig valami, és így, ha történnek az események, akkor már nem lehet rossz. Így megadom a négy csillagot rá. Szerintem remek kikapcsolódás, csak ajánlani tudom. Üdv: Yosi