A bukás - Hitler utolsó napjai

Der Untergang

2015.05.22 Laci000

Ez egy elkeserítő és szomorú történet. A film remek, azaz nagyon jól megcsinálták a forgatókönyvet, a rendezést, az eseményeket, mindent jónak tartok. A színészek is nagyon jól lettek összeválogatva.

2015.07.11 moony5972

Egyáltalán nem jött be. Teljesen mást vártam tőle, mint amit kaptam és valahogy az én szememben nem volt meg az összhang, amit egy ilyen filmtől elvártam volna. Pedig szerintem jó volt színészi választás a szerepekre.

2016.06.11 Mulds

Nem lett túl kiemelkedő film. Ez itt persze nem egyértelműen negatív dolog mert néha kell ilyen is. Voltak gyengébb pontjai a filmnek talán csak emiatt nem mondhatom egyértelműen jónak.

2017.02.25 Beuszi

A híres A bukás c. film, melynek bizonyos jelenetét oly nagy szeretettel feliratozzák újra a magyarok. :) Remek film, nagyon szeretem, különösen a Hitlert megformáló színész játéka miatt annyira nagyszerű.

2016.08.29 GaraiV

Hitler történetének egyik legérdekesebb feldolgozása. Nagyon jól mutatja be az adott kor, rendszer hangulatát. Különleges atmoszférájú, érdekes, magával ragadó film.

2017.02.19 tilino

Jól visszaadja a történelmet, hiteles, nyers, szókimondó, jellegzetes. Jó karakterisztika, az ideológiai rendszer bukásának érdekes feldolgozása. Megrendítő, korahű, érdekfeszítő. Elénk tárja a valódi történelmet.

2015.02.18 Norcsi59

Jó történelmi film. Tetszik, hogy a valóságot próbálja reálisan bemutatni, nem köntörfalaz. Pszichés és emberi oldalról is bemutatja a történéseket, sőt inkább erről az oldalról, mintsem a történelmi eseményeket írná le. Ajánlani tudom.

2015.06.24 Newyqrk

nagyon remek film remek színészi munkával, itt mondjuk inkább Hitlerre és a tisztekre gondolok, mert ott lehetett érezni azt a bizonyos kapcsolatot. Remek volt látni, hogy körülbelül milyen is volt ez az időszak!!!

2017.01.08 vesztingerkitti

Hitelesen és érdekesen mutatja be a második világháború lecsengését és Hitler hanyatlását. Pszichésen és érzelmileg is kicsit megrázó hitelessége miatt. Jó feldolgozás és dramaturgia.

2015.01.27 sullerb1022

Kiváló történelmi film! Véleményem szerint is Bruno Ganz alakítása zseniális!

2015.11.03 Cptn_Cold

Szomorúan vettem tudomásul, hogy ez a film nem az én ízlésemnek készült. Teljesen kívül esett az értékrendemen. Nem is nagyon fűznék hozzá mást. Kicsit sem jött be és ennyi. Passzolom!

2015.02.24 evaka3355

Jó film volt, remekül szemlétette Hitler tetteit.

2015.01.28 dresizoli

Ez a film nagyon jól van összerakva, nagyon tetszett bár a történelmet nem tükrözi teljesen, ezért nem kapja meg az 5*-ot, a Hitlert alakító színész zseniális!

2015.02.21 adelheid

Nem semmi alakítás a főszereplő részéről, hiszen ki szeretné éppen Hitlert játszani. Van a filmben egy-két csúsztatás, de ezt leszámítva a csupasz valóságot mutatja be a háború borzalmaival együtt. Merész vállalkozás volt a film, de a múltat nem lehet megtagadni.