A búra alatt

Under the Dome

2020.10.07 belavagyok

Eleve egy butaság a története, nem tudtam komolyan venni. A második évad pedig még nevetségesebb volt.

2016.02.18 indingo

Az első két évad tetszett, különleges volt. A harmadik viszont elképesztően rossz, mintha mások írták volna a forgatókönyvet. Az UFÓS vonulatot nem tudom minek kellett, biztos Spielgerg erőltette. El is kaszálták a sorozatot.

2015.10.02 rbernadett

Nagyon szeretem Stephen Kinget és a könyveiből készült sorozatokat. Bár szinte mindegyiket sikerül egy kicsit elrontani. Ezt is sikerült. Mondom ezt úgy, hogy nem olvastam a könyvet és nincs összehasonlítási alapom, de így az utolsó évad kb. közepén ... Több

2016.12.05 HercegPeter

Nagy reményekkel kezdtem bele és az első évadban igazam is volt. De sajnos a folytatás gyengére sikerült, a befejezés pedig borzalmas lett. 1-2 karakter tetszett, viszont sok (főleg a gyerekek) idegesítő volt. Ez a ki-be járkálás pedig teljesen marhaság volt.

2017.03.07 GedyPapa

Egy több mint 1000 oldalas 2 részes könyv ad némi alapanyagot egy sorozathoz..De ebben az esetben ez sem volt elég..Annyira elrugaszkodott az eredeti sztoritól, hogy vontatottá és szinte nevetségessé vált az egész. Már a színészek se hitték el, hogy ebből bármi jót ki lehet hozni, így persze, hogy elkaszálták..

2016.04.14 Szilonka

Nagyon vártam amikor beharangozták! Az első részek tök izgalmasak voltak, és utána kezdet eléggé ellaposodni és fura irányba menni a sorozat, nem csoda, hogy elkaszálták .

2019.09.03 Ms. Akárki

Nagyon izgalmas és érdekes az alapgondolat amit feszeget, de sajnos túl sok részig elhúzták nyúzták az egészet, így akinek eredetileg tetszett is a sori az is legkopott szép lassan. Egyre vontatottabb lett. Érdekes belegondolni ha tényleg megtörténne az ilyen akkor az emberek vajon hogyan reagálnának.

2017.11.02 Bazzzsi

Valahogy a Stehpen Kinges báj elveszett belőle. TAlán egy egész estés filmet izgalmasabb lett volna készíteni belőle. Az utolsó évad elég unalmasra sikeredett.

2016.05.05 TomÁcs

Jó kis sorozat volt, nekem tetszett, bár hiányoltam valami magyarázat félét. Az ötlet ettől függetlenül jó és a szereplők is jól teljesítettek.

2019.10.30 VvV

Hamar elveszett a történet lényege és a legvégén se kaptunk a kérdések, hogy miért is történt válaszokat.

2017.07.24 Lonka

Szerintem egy nagyon jó kis sorozat volt, csak sajnálom, hogy nem fejezték be. Izgalmas a sztori felderítése, hogy mi is pontosan a felettük lévő búra és a múltba való visszatekintések.

2016.09.29 Greeta

Látványos és egyedi sorozat, bármikor újra megnézném. Maga a történet kibontakozása tetszett a legjobban, de utána is j a sztori.

2019.03.26 Timcsi

Elgondolkodtató sorozat, annak ellenére, hogy butaságnak tartom a sztorit.

2019.04.20 petraszab

Kellően misztikus és izgalmas történet SK tollából. Én még néztem volna.