N/A

Premier: 2014.06.30.

Évadok

2. évad
összes rész
S02E01 Fejek hullnak majd / Heads Will Roll (2014)
S02E02 Rajzás / Infestation (2014)
S02E03 Vis maior / Force Majeure (2014)
S02E04 Látomás / Revelation (2014)
S02E05 Megbékélés / Reconciliation (2014)
S02E06 A sötétben / In the Dark (2014)
S02E07 Hazatérés / Going Home (2014)
S02E08 Ébredés / Awakening (2014)
S02E09 A vörös ajtó / The Red Door (2014)
S02E10 A zuhanás / The Fall (2014)
S02E11 Fekete jég / Black Ice (2014)
S02E12 Fordulat / Turn (2014)
S02E13 Indulás / Go Now (2014)

2023.05.14 Yosihiro

A Búra 2. évad

Ebben az évadban legalább eljutunk addig, hogy van kiút a Búrából, és még vissza is. Az emberei tényezők, viselkedések és kapcsolatok hálójában történnek az események, és Melanie az egyik főszereplő, aki körül szerintem mozognak a dolgok, de hogy is került ő elő, ez valamelyest rejtély, de kapcsolódóik több ponton a sorozathoz. Az érzelmek néhol túl erősek, néhol pedig túl gyengék. Ettől eltekintve ez az évad egy jó osztályzatot megérdemel, mert volt benne fordulat és a látvány, valamint a színészi alakítások is közepesen jónak mondhatók. Valahogy az az érzésem, igazából nem jutottunk közelebb a megoldáshoz, csak még egy puzzle-t raktunk a helyére, de ez az én meglátásom. A haragot és a keményebb részeket visszavették, mert Nagy Jim megváltozott, bár a végére elengedték vele kapcsolatban azt a bizonyos gyeplőt. Láthattuk a másik gyengédebb oldalát is, de a ravaszság, a sunyiság ott lapul vele kapcsolatban egész végig, az évadon keresztül. Fia, James pedig újra szerelmes, és van benne düh az apja ellen, de az édesanyja kárpótolja a szeretetével. Julia és Barbie pedig minden nehézség ellenére kezdenek összecsiszolódni. Hunter megjelenése pedig csak Norrinak kedvez, akinek tetszik szemlátomást a fiú. Szóval megint csak azt mondhatom, jól összekomponált évadot kaptunk, bár az üres járatok benne vannak, de tartotta magát az évad, így a négy csillag kijár neki. Üdv, Yosi