N/A

Forgatókönyvíró: Brian K. Vaughan, Stephen King
Premier: 2014.09.08.

2023.05.12 Yosihiro

2. évad 11. rész: A Búra fala

A tojás Zenith-ben köt ki, ahol próbálják megfogni, de nem sikerül. Ez hatással van a Búrában lévőkre. Földrengés és hideg éghajlat köszönt a Búra lakosaira. A Búra lassan befagy, és a fiatalok ezt látják. Joe keze majdnem odafagy. Poline és Nagy Jim beszélnek egymással, és lassan, de biztosan közelednek egymáshoz. Barbie és Julia egy mentővel indulnak útnak élelemért, de megcsúsznak, és Juliának átszúródik a combja. Életveszélyes állapotba kerül, de végül Barbie megmenti. Nagy Jim, hogy meg ne fagyjanak az iskolában, benzinért indul el, de Lylie-t találja meg, aki vészjóslóan össze-visszamond mindent. Hunterről kiderül, hogy áruló, de kivágja magát Joe és Norrie előtt. Az időjárás javul és kisüt a nap is, de a Búra hangja egyre erősebb, és elindul a Búra összehúzódása. Ebben a részben ahogy a Búra teszi összehúzódik, úgy a történések is összetömörödnek egy helyre. Vallomások, fájdalmak és lelkiismeret-furdalások vallomásait láthatjuk. Tom felesége megfagy és meghal. Barbie megmenti Julia életét. Igazi szerelmesek. Szerintem igazi csattanó a végére, hogy a Búra összehúzódik, ezzel egy újabb helyzet áll elő. Itt szintén izgalmas eseményeknek nézhetünk elébe. Várom a folytatást. Vajon a Búra tényleg összemegy kicsire? :) Majd kiderül. Üdv, Yosi