N/A

Forgatókönyvíró: Brian K. Vaughan, Stephen King
Premier: 2014.07.07.

2023.05.08 Yosihiro

2. évad 2. rész: A változás első jelei

Ebben a részben sem érzetem azt, hogy többet adna ez a sorozat, mint az első évadban. Valahogy kiszámítható a történet, és az, hogy pl. Barbie menti meg a várost a hernyóinváziótól, de Nagy Jim árulja el az extra üzemanyagot, szóval ez olyan sablonos nekem. Ami talán tartja magát, az az ifjú James, aki megtudja, hogy édesanyja él és retteg, hogy ő ölte meg Angie-t. Nagy Jim változása pedig pozitívum, de valahol hiányzik akkor az az ádáz, küzdő alak, aki volt. Rebeca viszont ismét túlbuzgó, felgyújtja a földeket és egyre közelebb kerül Nagy Jimhez is. Sam és Julia együtt vannak, és ezt Barbie sem nézi jó szemmel, főleg azért, mert Juliával nem egyezik a nézetük. James megtudja, hogy az idegen lány ölhette meg Angie-t, de kiderül, hogy nem ő tette. A temetés ugyan nem megszokott módon zajlik, de Angie testvére, Joe még nem tudta feldolgozni az elvesztését. Én úgy gondolom, ezzel a második évaddal kicsit mellélőttek. Valahogy egyhangú lett a sorozat mondanivalója. Remélem, azért ki tudnak hozni valami jobbat is. Nekem hiányzik a szerelem, a romantika és az izgalom, egy kis kaland. Bár rejtélyek vannak, de valahogy nem emelkedik meg a pulzusszámunk. Szóval többet várok a folytatástól. Üdv, Yosi