N/A

Forgatókönyvíró: Brian K. Vaughan, Stephen King
Premier: 2014.06.30.

2023.05.08 Yosihiro

2. évad 1. rész: A változás

Linda halála engem meglepett, hiszen egy nagyon erős karaktert ismerhettünk meg személyében, aki a város biztonságáért, rendjéért felelt. Így elmondható, hogy az összes rendőr meghalt. Feltűnik egy ismeretlen lány, akit Julia ment meg. Mintha az ismétlődne, hogy ha valaki meghal, egy új élet születik. Sam, Nagy Jim sógora is feltűnik a színen, aki elszigetelve él a város mellett. Juliával szimpatizál, nekem ez volt az első benyomásom. Rebeca viszont mindent tudományos alapokon akar megmenteni, ez viszont szerintem túlbuzgóság, és ő is úgy csöppen a történetbe, hogy szinte semmi előélete nincs. Érezhető, hogy Julia és Barbie megpróbálják egymást megismerni. Julia fontos szerepet játszik Nagy Jim öngyilkossági kísérleténél, amivel egy új korszak változás veszi kezdetét. Nagy Jim is megváltozik. A vége pedig szintén horrorszerű, hiszen Angie meghal, legalább is ez derül ki az utolsó képkockákból. Ez a rész szerintem nem lett annyira jó, mint az első évadban lévő részek. Kíváncsian várom a folytatást, hogy mi fog történni így az új szereplőkkel. Üdv, Yosi