N/A

Forgatókönyvíró: Brian K. Vaughan, Stephen King
Premier: 2013.09.16.

2023.05.04 Yosihiro

1. évad 13. rész Az ítélet

Mondhatnám azt is a Búra ítélete egy fekete köppeny, de valahol mégis hiányérzetem támad, hiszen a látványosság mellett pont az utolsó részben nem tudjuk meg, mi történik az akasztás során. Ez azért nem jó mert úgy gondolom, egy évadot rendesen le kell zárni és nem egy olyan eseménynél megszakítani, amit mindenki vár. Bár ez a felfokozott állapot egy jó kezdet is lehet a második évad bevezetőjéhez. Na, majd meglátjuk. Végül Júlia lett az uralkodó (királynő) és azzal, hogy a vízbe dobja a tojást valami kezdetét vette. Linda pedig szerintem nem bízik Nagy Jimben, bár mindig jó irányba tereli, de ez persze csak Nagy Jimnek jó. Végül remélem belátja majd, hogy tévedett. valahogy az a Búra besötétítése nekem nem tetszett. A másik, hogy az "idegenek" most akkor megvédik a Búra lakóit vagy épp nem, ezt nem tudni biztosan, hogy a külvilágba mi is történik. Ettől érdekes és az emberi reakciók is amit itt az első 13 részben megmutattak. Remélem, azért a második évadban azért kicsit összeszedettebb lesz majd a történet. Üdv, Yos