A búra alatt

Under the Dome

2020.09.30 jfruzsi97

Tetszett az első évad, de utána lejjebb adták a dolgokat, na meg, ahogy végződött kissé csalódás volt. A sztori jó volt, a megvalósítás is valamilyen szinten.

2016.04.04 Annuska

Ez is egy csúnyán megbukott sorozat a szemben. Jó kezdés, érdekesnek ígérkező történet és a kivitelezés és a szereplők is kedvelhetőek. Után történik valami a készítők fejében és mindent tönkre vágnak.

2016.04.24 HanGa

Kicsit elszaladtak a lovak a készítőkkel. Jól indult izgalmas volt és meglepő, a története egyedi és misztikus, aztán nagyon ellaposodott és sok minden nem történt már benne.

2016.02.22 Megamovie

Az Egyesült Államokbeli kisváros lakói egy napon egy furcsa jelenséget tapasztalanak meg.Hirtelen gyorsasággal egy láthatatlan áttörhetetlen (belűről és kívülről se lehet áttörni)búra alatt ébrednek ,innentől kezdve a város lakói teljesen elszigetelő... Több

2015.06.24 padfoot8925

Sajnos én se dobtam el magam King rajongóként. Lehetett volna sokkal jobb is de ez klisé özön nem jött be. Próbált túl erősnek látszani ami nem jött be neki. Viszont ha már belekezdtem folytatom, hátha jó sül ki belőle előbb utóbb.

2016.08.24 Emma109

Érdekes sorozat, bár a könyvtől eléggé elrugaszkodik. Ennek ellenére nem volt rossz.

2016.11.22 csocsicsoda

Sajnálom a végét a sorozatnak, ami nincs is, de azt ahogy befejezték nagyon béna és erőltetett lett. A könyvet el kell olvasnom, hogy megtudjam történet értelmét.

2016.10.26 malnaturmix

Szerintem ez az egyik legcsúnyábban elrontott sorozat. Az első évad tök jó volt,na de ami utána jött valami borzalom volt.

A búra alatt című sorozat szerintem egész jól sikeredet, hasonszőrű társaihoz viszonyítva nagyszerű, azokhoz képest öröm nézni, a színészek itt remekül alakítanak, a zene pedig nagyon jó.

2016.06.25 punktum

A vége valami borzalom volta szétplasztikázott szőke csajjal Rossz volt ránézni. Az elején még tetszett a sorozat.

2016.02.25 BlaBlaBla

Tetszenek az ilyen stílusú sorozatok. Az elején még jó is volt, de utána nekem eléggé ellaposodott. A harmadik évadnál meg el is kaszálták, mert már az amcsiknak is sok volt.

2016.08.22 Mliklós29

Érdekesen induló sorozat, de már megint gyerekek vannak a középpontban. A történet elég erős.

2017.05.13 Mia1982

Amilyen jól indult, olyan rossz lett a vége felé. Már nem bírtam nézni ezt a kínlódást. Kaszáltam.btephen King remek könyveket ír, amit úgy látszik lehetetlenség képernyőre vinni, egyedül talán az Évszázad vihara volt jó, a többi mind gagyi. NE nézzétek, inkább olvassátok Kinget!

2016.06.16 notimoni

Szerintem az 1. évad még nézhető és izgalmas, de utána nagyon el lett szúrva a történet, és a megvalósítás is. Kár érte, többet ki lehetett volna hozni belőle.