A csábítás elmélete

A csábítás elmélete

Someone Like You...

A férfiak állatok. Jane (Ashley Judd) legalább is így gondolja. Nemrégiben ugyanis szerelmes lett az egyik kollégájába, Raybe (Greg Kinnear), és már éppen összeköltöztek volna, amikor a férfi csúful felülteti. Jane bosszút esküszik. Dühében kollégája, a nőcsábász Eddie (Hugh Jackman) kiadó szobájába költözik, és barátnője, Liz (Marisa Tomei) unszolására a legolvasottabb férfi magazinban teszi közzé, persze álnéven, nagyszabású elméleteit a férfiakról és a tehenekről. Hamarosan az egész világ az elméletein csámcsog, és a tévécsatornák egymást tapossák a titokzatos tudósnő kegyeiért.

Rendező: Tony Goldwyn
Író: Laura Zigman
Forgatókönyvíró: Elizabeth Chandler
Premier (HU): 2001.07.12.

2020.08.26 Szilonka

A palit bírtam, a nőt kevésbé. Olyan okoskodó volt, amire ő maga is rájött a végén. Az viszont tetszett benne, hogy nem az a nagy romantikus nagy ívű történet.

2017.10.03 indingo

Egész helyes film, ebben még Hugh Jacmant is bírtam. A története egy könnyed romantikus limonádé. Helyenként meglepően vicces, történetben tudott újat mutatni.

2016.11.03 Dorkateo

Nagyszerű színészek, egyszer nézhető komédia. Sablonos, sajnos, hiába szerepel benne minden nő Leopold hercege. De az a jelenet, amikor kiesik a cigi szájából, hát amiatt érdemes megnézni. És Udavros Dorottya magyar hangja is tökéletes találat.

2016.04.30 Leoni

Abszolút csajos film, azokra az esetekre, amikor eleged van a pasikból, és átadod az ezen való agyalást a filmnek, hogy aztán jót röhögj azon, hogy milyen egyszerűnek tűnnek ezek a férfiak.

2017.10.23 Bazzzsi

Megint egy borzasztó magyar cím, aminek köze sincs a filmhez. Egyszerű romantikus film, aminek 5 perc után lehet tudni a végét. Kicsit vicces, de egy jó film.