A grófnő (2009)

The Countess

A grófnő

Edeske   2016. 05. 17.

Érdekes és korhű történelmi dráma erős, kemény történésekkel. Erős idegzet kell a filmhez. Érzelmileg is magával ragadó, lélekbe ható. Kosztümös filmek kedvelőinek ajánlom!

Mmaarrttoonn   2016. 04. 02.

Nem tudom mennyi igaz a filmből de ha csak a fele akkor is nagyon brutális. Hihetetlen hogy a valóságban is így történt Bár ki tudja. Vannak benne nagyon kegyetlen reszek Tényleg ez a sötét középkort mutatja be.

Kutyus   2016. 04. 27.

Nem egy sablonos kosztümös film. Vannak benne misztikus és kemény részek és meglepő hogy mindez egy valós történeten alapuló film. Izgalmas volt és lekötött!

Anna Maria Mühe
Anamaria Marinca
Julie Delpy

Kinek ajánljuk: Aki történelmi szempontból valami hiteleset szeretne látni, ne ezt a filmet nézze meg. Bár látványos és a maga módján még szórakoztató is, ennél többet sajnos nem tud nyújtani. több»