A három testőr

The Three Musketeers

2023.04.10 Gyorvik

Érdekes hogy minden korban magához vonzza a történet a legkiválóbb színészeket. Ez persze sokkal jobban érvényes a múlt század közepe táján készült remake-ekre. Itt különösen megemlítendő Tim Curry (az örök intrikus) és nem különben Michael Wincott. ... Több

2022.05.12 JRD

Egy újabb adaptáció de csak a színészek miatt 4 csillag

Az 1973-as feldolgozáson nőttem fel, és nálam ez is maradt az etalon. Michael York, Richard Chamerlain, Oliver Reed, Welsh stb közreműködésében. Amikor először láttam ezt az adaptációt, nem tetszett. Többszöri megnézés után, amikor már elvonatkoztattam az elvárásaimat meghatározó filmtől, akkor már szórakoztatónak találtam. Ha lehetne 3,5 csillagot adni, annyit kapna. 4 * csakis a parádés szereposztás miatt. De ne hallgass rám, nézd meg és döntsd el magad! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

A színészek jók, de ezt a századszor újraforgatott, erőltetett koncepciót nem értem. Semmi újat nem ad, sőt. Sajnálom, nekem ez egy költséges bohóckodás, kifejezetten kiváló színészekkel.

2019.02.28 HE7EDIK

Szerintem a legjobb muskétás mozi a mai napig. Sheen, Sutherland, Platt remekek, de az igazi nagyágyú Tim Curry, aki zseniálisan alakította a bíborost. Stephen Herek valamikor ilyen mozikat rendezett.

2019.07.31 Ms. Akárki

Imádtam. Az egyik legjobb muskétás korabeli történeti feldogozás. Akciódús, pörgős történet, és beszippantja a nézőt. A színészgárda tökéletes. Látszik, hogy élvezik. A történetvezetés is igazán egyenletes és cselekménydús.

2019.01.05 Norbert93

Az egyik kedvencem a végeláthatatlan feldolgozások sorából, már-már klasszikusként tekintek rá. Színészek és történetvezetés szempontjából is az egyik legjobb feldolgozás, de a díszletek sem utolsók.

2015.09.13 Domino

Klasszikus regényadaptáció leporolása, mondhatnám, hogy szürkeség és unalom, de a színészek sokat lendítettek rajta.

2016.11.14 Sztyúi

Szerintem minden ilyen jellegű film századszori újraforgatása meddő pénz és időkidobás. Ebben az esetben sem lett jobb egy klisére hajazó produkciónál....