Tri musketýri
JRD

A Francia Királyságot a három legvitézebb testőr, Athos, Porthos és Aramis védik. Mikor rájönnek, hogy a királyt veszély fenyegeti, azonnal akcióba lépnek. Csatlakozik hozzájuk a fiatal és vakmerő D'Artagnan, akinek leghőbb vágya, hogy maga is testőr lehessen. Ők négyen olyan csatába kezdenek,… Több

Forgatókönyvíró: Alex Litvak, Andrew Davies
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Egyesült Királyság, Franciaország
Premier (HU): 2011.10.13.
Több

2022.05.12 JRD

Miért?! Mondd, miért?!

Csak ez jutott eszembe. Természetesen szórakoztató, de aki valamelyest ismeri eredeti művet, az azért felhúzza a szemöldökét. Ezt az ikonikus címet olvasva joggal feltételez a néző minőséget, tartalmas feldolgozást, de ez nem annak sikerült. Ha lemondunk ezen elvárásainkról, akkor jól is szórakozhatunk. Blum pökhendi Buckhingam alakításán és pacek ruhácskáin, melyben pipiskedik, vagy Lucas tetszelgésén a heteroszexuális-nőfaló Aramis szerepében, vagy a szexuálisan totálisan tapasztalatlan ifjú király esetlenkedésein, vagy Jovovic "Kaptáros" mozdulatsorain, mind-mind jópofa. Talán a legideálisabb, ha valamelyest paródiának fogjuk fel. Látványos paródiának, ugyanis tagadhatatlanul az. De ne hallgass rám, nézd meg és döntsd el magad! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2017.03.14 dulkap

Nagyjából erre számítottam az előzetes hírek szerint. Egy közepes és kicsit modernebb feldolgozása az ismert műnek. Akadnak itt jó színészek (nem, Lerman nem tartozik közéjük és soha nem is volt jó színész), átlagos színészek és rosszak is. Sajnos eb... Több

2019.01.05 Norbert93

Felesleges

Teljességgel érthetetlen számomra, hogyan gondolhatták azt, hogy a 100. feldolgozás majd sikeres lesz, valamint ez az erőltetett steampunk stílus csak tovább ront a helyzeten. A történetvezetés nulla, a karakterek egytől egyig sablonosak.

2015.09.01 Ragemarci

Amilyen jó lehetne pl. a színészgárda vagy a kosztümök, díszletek miatt annyira tehetségtelen ez a Paul W.S. Anderson.

2016.08.12 tvmérnök

Annyi ilyen feldolgozás van és annyit láthattunk már. A mai technikával és lehetősségekkel sokkal jobbra is meg lehetett volna csinálni. Kicsit túlgondolták a készítők. Egyzszerűen nem hiteles és túl modern .

A filmet több külső helyszínen forgatták Bajorországban: Müchenben, Bambergben, Burghausenben is. Szerző: JRD

64 ember halt meg a filmben.Szerző: Norbi

A film 132 milliót hozott a konyhára, de a kritikusoknak nem igazán tetszett, sokat bírálták.Szerző: Archívum

A forgatás zömében Németországban zajlott, a költségvetés jelentős része is német befektetőktől származik.Szerző: Archívum