A három testőr (2011)

A három testőr

freeman   2021. 04. 19.

Király film.

dulkap   2017. 03. 14.

Nagyjából erre számítottam az előzetes hírek szerint. Egy közepes és kicsit modernebb feldolgozása az ismert műnek. Akadnak itt jó színészek (nem, Lerman nem tartozik közéjük és soha nem is volt jó színész), átlagos színészek és rosszak is. Sajnos eb... több»

Norbert93   2019. 01. 05.

Felesleges

Teljességgel érthetetlen számomra, hogyan gondolhatták azt, hogy a 100. feldolgozás majd sikeres lesz, valamint ez az erőltetett steampunk stílus csak tovább ront a helyzeten. A történetvezetés nulla, a karakterek egytől egyig sablonosak.

Ragemarci   2015. 09. 01.

Amilyen jó lehetne pl. a színészgárda vagy a kosztümök, díszletek miatt annyira tehetségtelen ez a Paul W.S. Anderson.

tvmérnök   2016. 08. 12.

Annyi ilyen feldolgozás van és annyit láthattunk már. A mai technikával és lehetősségekkel sokkal jobbra is meg lehetett volna csinálni. Kicsit túlgondolták a készítők. Egyzszerűen nem hiteles és túl modern .

feketerigous   2016. 07. 28.

A három testőr cím alatt sokkal többet vártam ettől a filmtől, sajnos csalódnom kellett... Tele volt olyan dolgokkal, amik egyáltalán nem ebbe a filmbe valók voltak. Orlando Bloom érdekes karaktere nem tett túl jót a filmnek, de a többi szereplő sem húzza fel nagyon a filmet. Nem ajánlom megnézésre...

superxaba   2015. 06. 14.

A legjobb Három testőr megfilmesítés lehetett volna, ha kihagyják belőle a léghajós sztorit, gyönyörű jelmezek, gyönyörű megjelenítés, Jovovich rajongóknak és tizenéves lányoknak kötelezően megnézendő!

64 ember halt meg a filmben.

(Norbi)

A film 132 milliót hozott a konyhára, de a kritikusoknak nem igazán tetszett, sokat bírálták.

(Mavil)

A forgatás zömében Németországban zajlott, a költségvetés jelentős része is német befektetőktől származik.

(Mavil)

Ez a film a harmadik, melyben Mads Mikkelsen félszemű figurát alakít.

(Mavil)

Quentin Tarantino egyszer úgy nyilatkozott, hogy ez az egyik film, ami 2011-ben a legjobban tetszett neki.