A hírnök 2: A vég kezdete (2009)

Messengers 2: The Scarecrow

BoBamburg   2019. 01. 20.

Különösebben nagy bajok nincsenek a filmel, viszont apróbbak annál inkább. Kissé sok olyan jelenet és párbeszéd van benne, ahol az ember a fejét fogja, hogy wtf?! , de a végére már csak mosolyog ezeken. Na meg, hogy eléggé semmilyen és felejthető alkotás, de nem is erőlködik, hogy annál többnek tűnjön.

ovejuna   2016. 05. 14.

Nekem ahhoz képest, hogy az előző rész nem tetszett, szerintem ez már egy fokkal jobbra sikeredett. Nem egy csavaros film, és hát sok jó színész játszik benne. Nem egy parádés alakítások ezek ugyan, de van bennük potenciál.

duhaj   2015. 08. 12.

Az elgondolása elég érdekes lenne, viszont annyira B-kategóriás a megvalósítása, hogy már-már a nézhetetlenség határait súrolja. Sajnos inkább gusztustalan ez a film, semmint ijesztő.

Claire Holt
Laurence Belcher