A kis hableány

The Little Mermaid

2016.11.28 fazekasanett92

A kis hableány egy igazi romantikus mese. Örök kedvencem. Szép és látványos , nagyon jó az animáció, szerethetőek a szereplők, felnőtteknek és gyerekeknek is egyaránt jó kikapcsolódás.

2015.03.31 Fildi

Nagyon aranyos mesefilm, ami időtálló és egész kis gyerekek is nézhetik. Különösen ez a feldolgozás nagyon tetszett és felnőttfejjel is nézhető.

2019.06.18 Zsolti01

Sokszor láttam ezt a filmet és megunhatatlan. A karakterek szerethetőek, van benne szerelem. Egy nagyszerű Disney egész estés mese lett szerintem ez a film.

2016.08.24 Emma109

Látványos tengeri mese, gyönyörűen színes. Az egyes részek elég jól fel vannak építve.

2017.03.21 Péter

A kis hableány, szintén egy igazi Dosney klasszikus, amit mindenki ismer és szeret. Nagyon szép és kedves történet, sok más Disney darabhoz hasonlón nagy kedvencem volt gyerekként.

2016.07.22 Igob1

Nagyon kedves Disney mese csodás betétdalokkal. Izgalmas, arnyos vicces és a szereplők is tökéletesen ki vannak alakítva. Gyönyörű animáció pedig a mese még 89-es. ebből is látszik hogy a rajzolt mesék mennyivel jobbak sokszor mint az animációs mesék.

2015.11.18 Regi82

Az első részek mindig a legjobbak. Ez az mese az igazi gyerekkorom idézi elő. Ez az eredeti és egyetlen legjobb kis hableány rész. Természetesen a rák karaktere a legviccesebb. A legjobban megrajzolt szereplők.

2016.02.05 bviki

Kedvenc Disney hercegnőm. Mindenkinek van egy kedvence amiben megtalálja magát, nekem ő volt. Mai napig megvan a Ficánka plüss halam :) A második része is még jó, de amiben már lánya van annyira nem tetszik.

Szeretetem, de néha néztem egyet kettőt mikor nem éppen normális dolgokat csinált Ariel XD

2017.02.27 kucsera

ezek a mesék még MESÉK voltak. nem véletlen a nagybetű. a csodálatos zenéket is megszoktam csak úgy hallgatni, mert nagyon jó az ember lelkének amikor ilyen jó kis zenéket hallgat.a történet pedig édes. számomra Eric a legjobb rajzfilm pasi!

2015.05.28 klaudia4469

Szerintem is ez egy nagyon aranyos mesefilm, gyerekkoromban nem telt el nap, amikor ne néztem volna meg. Nagyon szerettem, ariel nagyon aranyos és naív, szép látványilag is, ajanlom minden lánynak:)

2015.03.31 trueblood

Ezt a filmet még régen moziban láttam a húgommal és a kis barátainkkal, alig vártuk a bemutatót. Szépen kidolgozott a rajz, mint majdnem az összes Walt Disney mese, de itt a tengervilágot is apró gondossággal ábrázolják. A történetre nem emlékszem pontosan, csak Ficánkára, hogy mennyire aranyos volt :-DD

2015.03.29 babus1004

Gyerekkorom egyik kedvenc rajzfilmje. Örök klasszikus amit a gyermekeimnek is meg fogok mutatni. Nagyon szerethető szereplők vannak benne.

2017.12.17 SunnyM

Hatalmas, aranybetűs klasszikus! Nemrég néztem meg újra, szerintem most láttam századszor. Én gyerekkoromban sokat betegeskedtem. Amikor otthon kellett maradni, akko iskola helyett mindig Disney meséket néztem az ágyból. Képes voltam megnézni a Kis h... Több