A kis hableány

The Little Mermaid

2016.07.24 Leilani

A kedvenc Disney mesém, Ariel karaktere nagyon közel áll hozzám. A film hangulata varázslatos. Igazi klasszikusnak számít, minden korosztály számára tökéletes élményt nyújt. A film zenéi is kiválóak.

2018.10.03 thejoker

A kis hableány egyértelműen egy örök klasszikus a Disney mesék sorában. Nagyon fülbemászó kis zene a Ringat a víz című dal. Imádnivaló kis karakterek vannak benne, viccesek, szórakoztatóak és szépen ki vannak dolgozva. Ariel pedig káprázatos. Nagyon... Több

2019.02.16 szabomarc

Nagyon régen láttam, még gyerekkoromban párszor. A történet jó, de néhol elég gagyi és sablonos, bár egy gyerekmesénél alapvetően ez várható is. Nem volt rossz.

2019.04.23 Attila G.

Ringat a víz

Sok mindent leírtak már előttem erről a rajfilmről; ha jól láttam, csupa, csupa pozitív dolgot, amivel igazából teljes mértékben egyetértek. Viszont nem feltétlenül szeretném megismételni a leírtakat. Szeretnék egy kicsit elmélkedőbb hozzászólást írn... Teljes kritika

2021.11.29 Kazydo

Kislányként egy ismerős videókazettáját rongyosra néztem, amin ez a mese volt. Ursula a kedvenc gonosz karakterem, Shubert Éva tette tökéletessé a hangjával, de Arielnek sem lehetett volna jobb magyar hangja Oszvald Marikánál, csodásan énekelt. Bele... Több

2015.09.29 Loborg

Gyermekkorom ( és gondolom nem vagyok vele egyedül ) meghatározó élménye volt ez a rajzfilm . Egyszerre vicces és szép történet (nem úgy, mint az eredeti sztoriban).

2017.08.15 czigler.nora

Aranyos mese, bár nem tartozik a kedvenceim közé. Szépek a rajzok, aranyosak a karakterek, és jó zenék is vannak benne. Ez is egy Disney klasszikus, kislányoknak kötelező.

2019.03.13 Vágottszemű

A története eléggé abszurd, de attól még a gyerekek élvezni fogják. Nincs benne sok logikai dolog, ezért felnőtt fejjel nem valami élvezhető a film, de nosztalgiának jó.

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Egész estés mese, aranyos karakterekkel, aranyos zenével és bajos, igazi klasszikus Disneys rajzolással. A szereplők tartanak valahonnan valahová, mindenki kedvelhető, szimpatikus, vicces karakter. Bár a mese mar majdnem harminc éves, mégis időtálló, értéket képvisel, egy élmény.

2018.07.06 oneminute

Ariel az örök klasszikus. Mindig bajba keveredik, de a kis segítői a legnagyobb csávából is kihúzzák.

2015.10.30 fcbnandi

Szintén gyerekkori nagy kedvenc mese. Annyira jó a története és a karakterek is annyira jók. A zenéit is nagyon szeretem. Már kívülről fújom az összeset. Ez is olyan mese, amit minden gyereknek látnia kell.

2017.05.30 szkodvig

Nem régen láttam,talán 3 hónapja kb. Előtte nem nagyon érdekelt gyerekként sem ám a párom rávett,hogy nézzük meg. Nagyon jó kis mesefilm,nem csalódtam benne. A második részéről azonban ez nem mondható el.

2015.11.11 [email protected]

A kis hableány legtunderibb feldolgozása. Nagyon aranyos kellemes szereplőkkel teli édes történet. Amellett hogy mese Igazi története is van. Korosztálytól függetlenül szórakoztató.

2017.02.01 Hedy0809

Gyerekkoromban tudtam kívülről. A dalokat még most is. :D Gyönyörű rajz,fantasztikus dalok,csodás történet. Az egyik legjobb Disney! :)