Brooklyn legmérgesebb embere (2014)

The Angriest Man in Brooklyn

ocskol   2017. 08. 28.

Egyszer meg lehet nézni, de nekem sajnos nem tudta teljes mértékben lekötni a figyelmemet, mert annyira azért nem volt jó, hiába voltak benne fantasztikus színészek.

T.Andras   2017. 06. 09.

A film egyszerre komikus és drámai, e két műfaj határán lavíroz. Számtalan kérdést felvet és elgondolkoztatja anézőt, ami nekem különösen tetszett. A színészek is kiválóak voltak benne, mindenkihez passzolt a maga szerepe.

matynero   2016. 07. 14.

Ez egy elég egyszerű történet, aminek mélységei is vannak. Nem úgy fogunk a filmre emlékezni, mint Robin Williams legnagyobb filmje, de ettől még megüti a színvonalat. Mindenféle erőlködés nélkül viszi vászonra a főhőst. Meg kell még említeni Mila Ku... több»

juliS   2015. 05. 26.

Sajnos a film nem lett annyira szenzációs, mint azt elvárhattuk volna. Robin Williams kétségtelenül korunk egyik legnagyobb színésze volt, ez pedig egyike az utolsó filmjeinek. Talán ez az, amiért olyan nagy elvárással fordulunk a film felé, és ha en... több»

Henk   2015. 05. 14.

Ez a film annyira rossz lett, hogy nehéz szavakat találni. Olyan, mintha egy kezdő operatőr vette volna fel a másnaposan próbáló színészeket. Nem is értem, hogy mit csinált a rendező. A forgatókönyvet át kellett volna írni, a jeleneteket pedig újrave... több»

Peter Dinklage
Robin Williams

A film összbevétele 615 198 dollár volt (imdb.com).

Robin Williams és Hamish Linklater együtt játszottak az Eszementekben (2013).

(Thibo84)

Robin Williams a Gyilkos utcák című sorozat egyik részében egy olyan embert alakított, akinek a feleségét meggyilkolták. Az egyik gyilkossági nyomozót Melissa Leo játszotta, aki ebben a filmben a feleségét alakítja.

(Thibo84)

A filmet 2014 július 22-én DVD-n és Blu-ray-en is kiadták.

(ps)

Henry, Robin Williams karaktere azt mondta a fiának, hogy a sírkövén ez a dátum fog állni: 1951–2014. Ironikus és egyszerre tragikus is, hogy Williams valóban 1951-ben született és 2014-ben hunyt el.

(ps)

Phil Alden Robinson húsz éves szünet után újra a rendezői székbe ült.

(ps)

James Earl Jones valójában tényleg évekig dadogott, hasonlóan mint a karaktere, akit alakít.

(ps)

Robin Williams, Mila Kunis és James Earl Jones is szerepelt korábban Walt Disney filmekben.

(ps)

A The Angriest Man in Brooklyn egy 1997-es izraeli film, a Baum úr remake-je.

Brooklynban millió olyan dolog van, amin felhúzhatnád magad, ezért a legjobb, ha tudomást sem veszel róluk. Főleg ha egy agyadban elpattant érrel mászkálsz. több»