A legényanya

A legényanya
Videók

2022.11.02 sptt

Érdekes szociológiai abszurd, ugyanakkor néha egy kicsit vontatott. Az abszurddal az a problémám, hogy amikor az nagyon tömény, akkor bejön a Leslie Nielsen-, vagy a Horrorra akadva-effektus, amikor már sok és fáj. Ez, ami nem jött elő a Csapd le csa... Több

Béláim az Úrban! Zseniális magyar filmszatíra.Kállai,Koltay,Garas nem semmit játszanak ebben a filmben,és aki még őket is felúlmúlja az nem más mint Eperjes Károly !!! Mindenkinek ajánlott.

2018.04.29 Yosihiro

Igazából nem rossz történet csupán a befejezés nem tetszett. Egy igazi vígjátékot nem így kellett volna lezárni. A filmben vannak örök momentumok igaz de a vég keserű. Színészi alakításokban nem szenved a film. Összességében egy közepes kikapcsolódást nyújtó groteszk magyar film. Üdv yosi

2017.07.26 Deku

Nem sokszor dicsérek meg magyar filmet de ezt muszáj volt, tökéletesre sikeredett. A film tök jó kis hangulatot teremtett, meg volt a maga bája, ami elvarázsolja a nézőt és leköti a figyelmét.

2015.09.23 Menyét Ibolya

adelheid a második hozzászólásban totál benézte ezt a filmet. egyébként rajta kívül sokaknak csak egy vígjáték ez, csak azt nem értem, hogy ők pl az elejét átpörgették, vagy csak nem értik?

2015.11.21 irongozu

Alap film. Nagyon tetszett. Eperjes fantasztikus.

2017.02.09 Enjoy

Tipikus magyar vígjáték, klasszikus színészekkel. Magyar vígjáték kategóriában átlagos. Jó, egyedi, igazi magyar a humora. Akik szeretik a műfajt azoknak tetszeni fog.

2018.05.04 kisssjanka

A legényanya filmben bőven van társadalomkritika, amit sokan nem vesznek észre. Kivételesen groteszk humorú, egyedülálló vígjáték, ami nálam klasszikusnak számít. És nem utolsósorban igencsak megnevettet.

2015.11.23 Beniko

Nagyon szellemes film. Ez a Bélázás hatalmas ötlet volt.

2015.01.27 sullerb1022

Nem rossz film, alapvetően a mondanivalója miatt tetszik.

2016.01.24 viraggg

Kedvenc fekete-fehér magyar filmem, számomra egy örök klasszikus, bármikor nézem, nagyokat derülök rajta. Jó a történet, Eperjes szerintem nagyon jól játssza a karakterét, a Bélákat pedig imádom.

2015.11.28 storeman

Nagyon jó ez a film. Játszhatnák egy kicsit gyakrabban is a tv csatornák. Nekem a házarrábtolós jelenet tetszik a legjobban, meg amikor Eperjes a traktoron táncol.

2015.02.25 adelheid

Béláim az úrban. ez egy gondolkodásra egyáltalán nem késztető, kikapcsolódáshoz tökéletes film. A faluban mindenki Béla, ami nem kis galibát okoz. Én szeretem a film humorát, pláne amikor mennek a tanácsházára, és begyakorolják a szöveget. A tisztes ... Több

2016.03.30 tomaraya

Tavaly Szilveszterkor ment a tévében, amikor már nagyon fáradtak voltunk apósommal. De ahogy elkezdődött a film, teljesen felébredtünk, és végig nevettük az egészet. A traktoros iskolába miután végez, és nagy szakértelemmel megállapítja, hogy nincs benne motor...