A nagy Gatsby

The Great Gatsby

2018.04.17 Murphyyy

A Gastby nekem fogalmam sincs miért, de nagyon tetszett. Hát úristen olyan, mintha egy giccses álomból ébresztenének föl :D Adott egy milliárdos főhős, aki hétről hétre luxus partikat ad a leggazdagabbaknak, mégis az élete üres, hiszen csak a régi na... Több

2015.05.26 Nathan03

Jó kis film volt. Tetszett a film hangulata a korszakra való fényűzés ábrázolása a filmben, a történet, a szereplők alakítása. Leonardo DiCaprio remek színész ebben a szerepben is, hozza a tőle megszokott formát.

2015.09.29 Loborg

Moziban volt szerencsém megnézni ezt a filmet , úgy gondolom, hogy a 3D élmény sokat hozzátett az egyébként remekül megalkotott filmhez . A színészek jól játszottak , a zenéje nagyon jól sikerült, hangulatos feldolgozás.

2017.05.30 vivikejencikelara

Zseniális ez a film! Imádom! Maga az egész világ elvarázsol. Csak azt sajnálom hogy olyan tragikus és borzasztó a vége én valami boldog vég kifejletre számítottam ezt leszámítva viszont kötelezőnek mondanám!

2016.01.27 Adepto

Leonardo DiCaprio az egyik kedvenc színészem. Az ő szereplése egy filmben számomra garancia arra, hogy benne ne csalódom. Őszintén szólva a filmet megnézve először nem éreztem azt, hogy ez micsoda különleges alkotás lenne, inkább csak korrektnek tart... Több

2017.01.20 Gábor Rózsa

Ez a film nagy és hatásos és karakteres, de nem igazán tudott nagy nyomot hagyni bennem. Csak azért néztem végig, mert jónak akartam hinni a körülmények között. Vissza gondolva szinte semmit sem tudnék felidézni belőle csak a pompát és a gazdagságot.

2017.12.30 authorgirlll

A történet nagyon jó egyedül a vége keserített el. A szerelmi szál nagyon megható és a vége is nagyon reális. Látványvilágban semmi kivetni való nincs. Nagyon ajánlom olyan filmezéshez amikor egy kis busulás belefér

2016.07.27 Pirospingu

Nem értem miért fogja meg az embereket ez a film. Kosztümös filmnek igen gyenge, a történet szakállas a karakterek pedig kidolgozatlanok. Személyes dolog, de én nem tudok szívből szurkolni azokért a személyekért egy-egy filmben, akik a hedonizmusban ... Több

2016.06.11 Mithrel

Szóval, ez egy tipikus kultfilm, amit mindenkinek látnia kell. Minimum kétszer. Mert megérteni elég nehéz a történetét. De másodszorra nagyon élvezhető, ha senki nem zavar meg a koncentrálásban. Bizonyos részek örökké megmaradnak (DiCaprio és a pohár gyümölcsöző kapcsolata), és sose fogom őket elfelejteni. Soha.

2016.08.09 tvmérnök

Nem igazán tetszett összességében. A vége felé már nagyon lapos volt a történet. Az alapötlet itt is jó volt , csak valahogy mást is bele kellett volna venni vagy kevésbé elnyújtani a végét.

2015.07.11 moony5972

Nagyszerű alkotás ez a kedves rendezőtől. Nem tudom, hogy miért hurrogják le páran, pedig amire szolgálnának a filmek azt ez az alkotás megadja. Szórakoztat és éberen tart az utolsó percig.

2018.03.25 Rendszergizda

Tetszett a stílusa a filmnek, szerintem az akkori kor elitjét teljesen jól tükrözi. Maga a történet megérintet. A filmben szereplő színészek alakítása egytől egyig tökéletes!

2017.04.03 T.Andras

Általában egy filmnek a története szokta felkelteni az érdeklődésemet és megragadni a figyelmemet, de A nagy Gatsby esetében nem tudtam figyelmen kívül hagyni a színpompás kosztümöket, valamint a film zenéje is teljesen a hatalmába kerített. Lenyűgöző volt.

2015.05.20 superxaba

Mindenkit lejátszik a vászonról DiCaprio ebben a filmben, nagyon jó választás volt őt tenni a címszerepre, nagyon jó választás ugyanakkor megnézni is ezt a hangulatos filmet.