A nagy Gatsby

The Great Gatsby

2016.08.12 Fanni11

Leot mindig is imadtam es ez a 20s evek stilus is az egyik kedvencem igy ez a film szamomra tokeletes!!! Ajanlom!!!

2015.09.27 idefix

Hatalmas film, Carpe Diem érzéssel. Mindent megtesz a főhős az elképzelt és talán nem is létező célért. Érdekes történet, elgondolkodtató tartalommal, jó szereplőválogatással.

2015.08.14 Imádom Nagy Antalt

Látványos, jól hangszerelt cukormáz, de ennyi. Az első óra után már elkezdtem nyugtalan mocorogni=kicsit unatkoztam. A cselekmény túlságosan vontatott az ízlésvilágomhoz, de lehet, hogy valakinek éppen ez jön be. A végtelen hosszúságú mondatokat hasz... Több

2016.01.27 Kandurbaba

Nagyon érdekes és egyedi film, eltér a megszokott sablonos drámáktól. Van mondanivalója és nagyon izgalmasan, érdekfeszítően adja elő a történetet. Akár többször is nézhető.

2015.03.22 Timejja

Az utóbbi évek egyik legjobb filmje és könyvadaptációja! Szerintem minden klappolt, DiCaprio sokkal jobb mint korábban Redford volt, nagyon jól hozza a reménnyel teli hősszerelmest. McGuire sem rossz, sőt, a könyvben ugyanilyen esetlen, semmilyen a k... Több

2016.02.24 Telezsu

Nagyon profi és jól alakító színészeket szedtek össze a filmbe akik meggyőzően alakítanak és ezáltal egy élvezhető, szórakoztató filmet kaptunk, ami érzelmileg is megfogó.

2016.04.25 Macko

DiCaprio nagyon jól alakít a filmben, profi karakter, meggyőző és hiteles színészi szereplés. Érdekes és ötletes a sztori, nem egy sablonos film! Érdemes megnézni!

2016.01.05 viraggg

A könyvet is olvastam, a filmet is láttam, mindkettő nagyon tetszett. A filmben a látvány csodálatos, jók a szereplők, jók a zene,imádom ezt a korszakot és a film jól átadja a hangulatát, mindenképp érdemes megnézni!

2015.02.16 pilla92

Romantikusok imádni fogják. Kicsit giccsesnek tartom, de a zenék nagyon jók, bár az is modern . Leo itt is elképesztő színészi tehetségét mutatta meg nekünk, azonban Carey Mulligan alakítása szörnyű volt. Aki csak teheti 3D ben nézze meg. 3x is láttam moziban.

2015.03.01 orlandooo

Egyszerűen imádtam ezt a filmet. 3x is megnéztem egymás után..:) Annyira jó.:) Remek az atmoszférája, DiCaprio remekül alakít ismét csak, tökéletes a hangulat és a zenék egyenesen zseniálisak.

2015.03.03 MutantNinjaPony

Szerintem túl hosszú lett..... amennyiről szól a film, lehetett volna rövidebb is.... DE! Ezen kívűl nincs több rossz érzésem vele szemben. Nagyon szép lett, nagyon eltalálták a zenét, annak ellenére, hogy nekem sosem jutott volna eszembe ezeket a sz... Több

2015.03.23 iaquino

Kiábrándítóan rossz. DiCaprio már megint Howard Hughest játszik, de most kivételesen semmi karaktere nincs, csak az elképesztő karizmája döcögteti el éppenhogy a filmet. A feléig kapkod,onnantól pedig egy giccses, öncélú, unalmas nyálaskodásba fojtja magát.

2016.02.16 Ancsika

Honapok ota szerettem volna megnezni de valamiert mindig huztam halasztottam,de mult heten ravettem magam,es baromi jol tettem.remekmu,dicaprio szinten tarol.brutal jo a sztori,sirsz es nevetsz,minden megvan benne ami egy jo filmhez kell

2015.03.22 Ancsi

DiCaprio ismét nagyot alakított és a film is nagyon jó. Kissé különös a vizualizáció. Mikre nem képes valaki aki akar valakit.