A nagy Gatsby

The Great Gatsby

2015.02.10 visigo

Fantasztikus film!!!!! Caprio szinte legjobb alakítása. A sérülékenysége, érzékenysége, a történet maga, hogy kikre számíthatunk az életben... Tökéletes úgy, ahogy van. Mélyen megfogott és nem eresztett. Életem öt legjobb filmjébe sorolom.

2015.04.01 csusza

20 éves vagyok mégsem untam egy percét sem, mert jó a sztori, jó a képi megjelenítése annak a világnak, és van mondanivalója a filmnek, ami a mostaniakra nem jellemző. Ehhez a filmhez kell agy. Akárki akármit mond ritka az ilyen jó film.

2015.01.25 viraag

Nem DiCaprio életének legjobb filmje, inkább egy gyönyörűen kivitelezett romantikus történet egy kis csavarral.

2015.02.10 nandiwrc

Nagyon jó kis film, a zenék különösen hangulatosak. :) Dicaprio nagyot alakít!

2015.02.09 Bettina0424

Imádom!! Leonardo diCaprio mint mindig itt is tökéletesen játszik, komolyan mondom az egyik legtehetségesebb hollywoodi színész. Egész film hangulata és képe gyönyörűen varázslatos. A kastély, a zenék, Gatsby és Daisy szerelme, lenyűgöző! :) Tanulságos és elgondolkodtató is egyben, ajánlom mindenkinek!

2016.03.12 mártilány

Bár Leonardo DiCaprio nem a kedvencem, ezt a szerepet mintha neki találták volna ki, nagyszerű választás volt. Hiteles volt, engem meggyőzött. Viszont Tobey Maguire nagyon szürke volt. Sem a színész, sem a karakter nem adott hozzá semmit a filmhez. A... Több

2015.03.31 Lallerr33

Fordulatos és látványos film. Igazából még olyan meglepetések is voltak benne, amelyekre abszolút nem számítottam. Egy fényűző és élettel teli világot mutat be.

2015.03.23 antoska

Leo barátunk most giccsben tündököl. De akkor is működik ez a film, a romantika és a látvány miatt.

2015.03.13 [email protected]

Ebben a filmben a zenét és a a színészek játékát tudom kiemelni, a történet nekem lapos, de az előbb írtak kerekké és jóvá teszik ezt a laposságot :)

2015.02.24 glenn

DiCaprio zseniális, és a film nagyon jó. Én abszolút nem bírom az ilyen típusú romantikus drámákat, főleg, hogy még csillivilli is, de ez a film hihetetlenül jó lett! Valahogy magával ragad az egész hangulata, és a tanulsága is kiemeli az unalmas és sztereotíp romantikus drámák közegéből. Mindenkinek ajánlom.

2015.02.10 szbabus89

Szerintem nagyon jól visszaadja a film a 20-30-as évek hangulatát. A zene a a rendezés tökéletesen illett a filmhez. Csodálatos, nagyon tetszett.

2015.02.02 retine43

Nekem a film összességében kifejezetten tetszett és nagyon le tudott kötni. Egyedüli problémám nem is magával a filmmel hanem a zenei összeválogatással volt. A legtöbb 'buli' jelenetben nem dzsessz-t hanem mai típusú zenét játszottak a jelenetek alá ... Több

2015.01.31 Fakesz

giccses kicsit, de annyira szép film, és csavaros történet :)

2015.01.27 Tresor

Engem a film titokzatossága és hangulata fogott meg! Történet is jó.