Vélemények: Gossip Girl - A pletykafészek (2007)

Kinga Nagy   2020. 10. 08.

Nagyon jó sorozat, én imádom!

indingo   2017. 05. 03.

Nagyon jó kis sorozat volt. Sok kavarás volt benne és egy kis humor, de a középpontban a barátság állt.

Deku   2017. 08. 23.

Megpróbálkoztam a sorozattal de szerintem inkább a nőknek készült ez és nem a férfiaknak. Az első pár rész után nekem nem jött be, unalmasak a történetek.

Edii   2015. 09. 17.

Rá lehet kattanni, mivel magával ragadja a nézőt, izgalmas sorozat, de a végére valóban elfáradt...

Ms. Akárki   2019. 05. 31.

Nagyon érdekes és izgalmas, változatos tinisorozat. Az elit életét mutatja be főleg és a társadalmi különbségek hatásait. Renkívül jó a szereplőgárda és sokuknak jó ugródeszka, bizonyítási lehetőség volt ez a sorozat. A divat vonulata is nagyon tetszett.

Gigi   2017. 01. 15.

Jól indult, jó sokáig lekötött, de aztán igencsak ellaposodott, így már a befejezést kihagytam. Kár érte.

Timcsi   2019. 02. 19.

Sok-sok múltbéli titok, ami befolyásolja a jelent. Romantikus szálak és helyenként egy kis humor. Kell ennél több?

lucy07   2019. 12. 08.

Imádtam ezt a sorozatot szinte nem sokkal azután kezdtem el nézni, hogy elkezdték Amerikában adni aztán hétről hétre izgatottan vártam az újabb részeket. Ez a sorozat valami újdonságot hozott akkor szerintem nagyon egyedi volt egyáltalán nem lett una... több»

avocados   2015. 08. 27.

Szerettem ezt a sorozatot, bár szerintem jóval hamarabb kifulladt már a sztori, mint mikor lezárták. A későbbi évadok erőltetettsége miatt negatívba csapott át a véleményem.

pilla92   2015. 02. 16.

A Hart of dixie után ez a 2. kedvenc sorozatom. Chuck és Blair a legjobbak. Ha egyszer el kezded nézni , biztos vagyok benne hogy nem tudod majd abbahagyni.

MissFortune   2019. 01. 02.

Imádtam! Igazi csajos sorozat:) Blair és Chuck a végére a kedvenceim lettek:)

Alexa   2016. 01. 16.

Jopofa es konnyed tiniszereplos sorozat, a pikanteriaja maga az, hogy a felsobb osztaly eletebe bepillanthatunk es a szalakat mozgato Gossip Girl is izgalmassa teszi az egeszet. Vegig lekotott, de a vegefele mar sejtheto volt ki is Gossip Girl. Ettol fuggetlenul egy jol osszetett kis sorozat, erdemes megnezni.

Jeanny   2018. 02. 28.

Sajnáltam, hogy nem sikerült megkedvelnem. Annyira nagy reményeket fűztem hozzá, mégis repült a levesbe néhány rész után. Nem feltétlen az én műfajom, hiába hitették el velem.

dorahuse   2015. 03. 30.

Nagyon szerettem ezt a sorozatot gimiben. Melyik lány nem akarná azt a ruhatárat? :D Az utolsó résztől viszont kicsit többet vártam...

manoarc   2015. 02. 05.

Én szerettem ezt a sorozatot, sok fordulat volt benne a szereplőválasztás is jó volt, viszont összehasonlítva a mostani kedvenceimmel ez csak 4 csillagot kap. Viszont ajánlom mindenkinek! :)

Belle   2015. 02. 23.

Imádtam ezt a sorozatot, voltak ugyan gyengébb időszakai, de szerintem akkor is abszolút nézhető volt. Végig tele van fordulatokkal, a szereplők jól összeválogatottak. A vége is tetszett, nem úgy csapták össze.

dannab24   2018. 07. 30.

Kedvenc sorozatom! Ajánlom, mindenkinek, hiszen egy fantasztikus sorozat.

Dorka1994   2015. 04. 01.

Nagyon jó! szerelem, szex, vígjáték, sok titok :D És nem sejthető h ki a pletykafészek.

Zsófi Géczi   2018. 06. 03.

Jó kis csajos sorozat. De nem olyan, amit újra néznék.

pav   2016. 10. 13.

Szerettem ezt a sorozatot, annak pedig kimondottan örültem, hogy az alkotók nem várták meg, amíg kifullad a széria, és épp jókor tettek pontot a történet végére. Kisebb hullámvölgyeket eltekintve a széria végig tudta hozni a viszonylag magas színvona... több»

Phalanx   2015. 03. 21.

Négy évadig bírtam, aztán el kellett kaszálni, mert kellett az idő más, jobb sorozatokra. Még az elején csak-csak elment, de nekem nagyon megfáradt egy idő után, és egyáltalán nem sajnáltam, amikor kivettem a heti programból. A sorozatzáró epizódot még megnéztem, az korrekt volt, de ez így nekem közepes.