Gossip Girl - A pletykafészek

Gossip Girl

2023.12.09 Idknw

Igaz, nem mai darab, de én csak mostanában jutottam el oda, hogy megnézzem. Az első pár rész után majdnem abbahagytam, mert annyira gyerekes tini sorozatnak indult, de jól tettem, hogy adtam neki még egy esélyt, és tovább néztem. Szinte alig tudtam a... Több

2017.05.03 indingo

Nagyon jó kis sorozat volt. Sok kavarás volt benne és egy kis humor, de a középpontban a barátság állt.

2022.06.03 JRD

Csók, puszi: Pletykacica! (XO Gossip Girl)

Valahogy védjegye lett az amerikai tinisorozatoknak, tinifilmeknek, hogy a tinik mindig okosak, rafkósak, érettek. (Mondjuk ez utóbbin nincs mit csodálkozni, amikor 16 éveseket közel 25-30 évesek játszanak.) Bevallom, sokáig kerülgettem ezt a sorozatot. Mindig találtam érdekesebbet, így csak nemrég jutottam el odáig, hogy megnézzem. Nos, tetszett. Mert szórakoztató, pörgős. Van benne barátság, szerelem, tinigondok, szakítunk-nem szakítunk, ármánykodás, rejtély, veszély, dollármilliárdok, gazdag lány és szegény fiú, aranyifjú élet és minden, ami egy szórakoztató sorozathoz kell. Hogy engem mi ragasztott benne a fotelbe? Blair és Bass szinte már beteges kapcsolata és az, hogy a két gyanúsítottam közül ki is Pletykacica. Attól függetlenül, hogy nem a legjobb sorozat a szériák világában, kikapcsolódásnak, szórakozásnak remek. Magába tudja szippantani a nézőt. De kinek mi tetszik! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2019.02.19 Timcsi

Sok-sok múltbéli titok, ami befolyásolja a jelent. Romantikus szálak és helyenként egy kis humor. Kell ennél több?

2017.08.23 Deku

Megpróbálkoztam a sorozattal de szerintem inkább a nőknek készült ez és nem a férfiaknak. Az első pár rész után nekem nem jött be, unalmasak a történetek.

2019.05.31 Ms. Akárki

Nagyon érdekes és izgalmas, változatos tinisorozat. Az elit életét mutatja be főleg és a társadalmi különbségek hatásait. Renkívül jó a szereplőgárda és sokuknak jó ugródeszka, bizonyítási lehetőség volt ez a sorozat. A divat vonulata is nagyon tetszett.

2016.01.16 Alexa

Jopofa es konnyed tiniszereplos sorozat, a pikanteriaja maga az, hogy a felsobb osztaly eletebe bepillanthatunk es a szalakat mozgato Gossip Girl is izgalmassa teszi az egeszet. Vegig lekotott, de a vegefele mar sejtheto volt ki is Gossip Girl. Ettol fuggetlenul egy jol osszetett kis sorozat, erdemes megnezni.

2017.01.15 Gigi

Jól indult, jó sokáig lekötött, de aztán igencsak ellaposodott, így már a befejezést kihagytam. Kár érte.

2021.10.24 Spidey

Imádtam tiniként, és még ma is szívesen nosztalgiázom vele. Nagy Blaire és Chuck fan voltam/vagyok. Nem is értem, hogy egy ilyen tökéletes sorozatot miért akartak feldolgozni. Hálisten október 26-tól HBOGo-ra felkerül a régi sorozat összes része, így... Több

2019.12.08 Eniq

Imádtam ezt a sorozatot szinte nem sokkal azután kezdtem el nézni, hogy elkezdték Amerikában adni aztán hétről hétre izgatottan vártam az újabb részeket. Ez a sorozat valami újdonságot hozott akkor szerintem nagyon egyedi volt egyáltalán nem lett una... Több

2015.08.27 avocados

Szerettem ezt a sorozatot, bár szerintem jóval hamarabb kifulladt már a sztori, mint mikor lezárták. A későbbi évadok erőltetettsége miatt negatívba csapott át a véleményem.

2015.02.16 pilla92

A Hart of dixie után ez a 2. kedvenc sorozatom. Chuck és Blair a legjobbak. Ha egyszer el kezded nézni , biztos vagyok benne hogy nem tudod majd abbahagyni.

2019.01.02 MissFortune

Imádtam! Igazi csajos sorozat:) Blair és Chuck a végére a kedvenceim lettek:)

2018.02.28 Jeanny

Sajnáltam, hogy nem sikerült megkedvelnem. Annyira nagy reményeket fűztem hozzá, mégis repült a levesbe néhány rész után. Nem feltétlen az én műfajom, hiába hitették el velem.