A remény rabjai

The Shawshank Redemption

2015.01.23 mozimániás1992

Zseniális film, egyik nagy kedvencem. Kifejezetten tetszik benne az emberi kapcsolat.

2015.01.21 zayin

Ritkán adok 5 csillagot olyan filmnek, amit olvastam könyvben, mert egy kicsit mindig többet várok és csalódok. Itt azért nem volt nagy, ez egy jó film, remek színészekkel, tisztességes, jó rendezéssel.

2015.08.17 mártilány

Bár sokan mondják, hogy A remény rabjai minden idők egy legtúlértékeltebb filmje, de az biztos, hogy egy felemelő és megható alkotás a reményről és a kitartásról. Nem utolsó sorban pedig a legjobb Stephen King adaptáció.

2015.03.17 kotipeter

Hatalmas fim. Minden idők legjobbja, teljes mértékben egyetértek vele. Számomra is a legjobb film, annyi minden van benne és olyan tökéletesen, hogy még egy filmet nem tudnék mondani, ami szinte hibátlan. Kitartás, barátság, szeretet, igazság, drámai elemek, minden van benne. Gyönyörű film.

2015.03.13 [email protected]

Bármikor újranézem ezt a filmet, hiába nagyon hosszú én még néztem volna tovább. Izgalmas és egyben megrázó is.

2015.02.04 tonic85

Az egyik legjobb Stephen King regény és filmben is fantasztikus. A színészek is hozzátesznek a maximális pontszámhoz. Csak ajánlani tudom!

2015.01.30 norbikess

Nem hiába az az elismerés amit kapott az évek során..méltóan van minden idők legjobb filmjei között! Kiváló sztori, színészi alakítás!

2015.01.26 kitka6

az egyik legjobb film, amit eddig láttam. végre egy stephen king film, ami regényhűen lett adaptálva!

2015.01.24 forradalom

Klasszikus, kötelező könyvben is!

2015.03.31 lizidavid2010

Szerintem is túlértékelt, egy erős 7/10 A sztori nem egy nagy szám, érzelmileg sem hatott meg annyira, amennyire vártam a sok hájptól -a sörivós részt kivéve-, Tim Robbins és Morgan Freeman színészi játéka egy idő után már irritáló, mások jobban megf... Több

2015.03.18 Nina73

Stephen King-től az egyik kedvenc könyvem, és talán a Ragyogás és a Tortúra után az egyik legjobb adaptáció. Minden percében nagyszerű film, melyben tökéletes összhangban áll a remek történet, a megvalósítás és a színészi alakítások.

2015.03.10 Cohle656

Minden idők legjobb filmje IMDB szerint. Az én véleményem, hogy valóban remekmű és nagyon hibát se lehet benne találni, de azért nem a legjobb. Érdemes megnézni, mert tényleg gyönyörű film a kitartásról és barátságról.

2015.02.13 eni20121004

Nagyon szeretem ezt a filmet,végre egy egész jó Stephen King feldolgozás. Zseniális a történet, kitűnő színészi alakítások, és rendezés.

2015.02.10 attyla999

Aki még nem látta mindenképp ajánlom figyelmébe ezt a nagyszerű alkotást. A rendező egy nagyszerű filmet hozott létre és a két főszereplő nagyszerűen alakítja a szerepét.