A remény rabjai

The Shawshank Redemption

2015.03.01 Neliah69

A Remény Rabjai az egyik legkiemelkedőbb alkotás. Bárki bármit mondjon arról, hogy túl értékelik. Én értékelem, bennem mély nyomot hagyott. Csodálatos mű, remek színészi játékkal.

2018.09.05 szabó.petra

Nagyszerű film. Izgalmas, humoros és végig lekötötte a figyelmem. Számomra hatalmas élményt nyújtott a film. Nagyon hangulatos történet. Mindenképpen érdemes megnézni.

2016.12.30 Luca Janka László

Őszintén szólva engem mindig meglepett, hogy mennyire áradoznak róla, az imdb listán is az első ötben mindig benne van. Nem rossz film, egyszer érdemes megnézni, de nekem kicsit túl nyálas.

2016.08.28 kristof17

Egy igazán magával ragadó film. Ha csak a sztorit olvasnám akkor is érdekesnek találnám, de szerintem iszonyat jól játszanak benne a lényeges színészek.

2016.04.27 Juhász Dominik

Ez a film tipikusan olyan ami egy életen át fogja kísérni az embert, magával ragad lehúzz és csak gondolkodtat és gondolkodtat remek film az egyik legjobb börtönös.

2021.02.01 Manó385716

zseniális

zseniális film, zseniális történet... annyira emberi történet. A legmélyebb bugyorban, az esendő emberek története, mely mégis oly lélekemelő... Imádom!

2016.02.09 amerikaipite

Megindító film, bár egy kicsit talán többet vártam ettől a filmtől... Tetszett a története, és a színészek is, Tim Robins igazán jól alakít filmben...

2018.12.05 jerrycomovie

A film

Film a barátságról és egy ártatlan ember mennybemeneteléről. Talán ezért tetszik kicsit jobban, mint a Keresztapa, amiben gyakorlatilag egy bűnözővel kellene szimpatizálnom. :) (Azért Keresztapa, mert az a másik Top5 film az imdb szerint.)

2015.06.17 qbex

Számomra az egyik legnagyobb film a maga kategóriájában. Számtalanszor láttam, de mindig végig élvezem az első perctől az utolsóig.

2015.01.27 Tom79

Örök klasszikus! Mindenkinek szívből ajánlom!!!

2020.12.15 putty

Én maradtam le itt valamiről? Akármennyire is ajnározzák, A remény rabjai voltaképpen egy minden eredetiséget nélkülöző banális börtönfilm, amiben annyi a közhely, hogy ha minden ilyennél valaki hozzámvágott volna egy forintot, az amúgy elnyújtott ké... Több

2018.03.03 arszintye99

A “remény” szó teljesen más jelentést kap ezután a film után. Rengeteg erőt adhat egy embernek maga a remény, de ezután a film után mindenkit legyőzhetetlenné tesz!!

2015.09.21 pilla921216

vitathatatlanul jó film, de igazából a szép történeten túl kevés olyan értéke van, ami miatt filmművészeti mérföldkőként lehetne számontartani. Nem írtam volna le ezt a mondatot, ha nem botlanék lépten-nyomon mindenféle legjobb filmek listájának legelején a remény rabjaival.

2018.02.13 Patriota

ZseniáIis fiIm egy zseniális könyvbőI. Tim Robbins-ra egyszeűen nincsenek szavak: ennyire kevés eszközzeI ennyire profin megformáIni egy karaktert csak a Iegjobbak tudnak. Mind a mai napig a Iegjobb bortonos fiIm.