A sárkány közbelép

Enter the Dragon

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Bruce Lee nem csak csodalatos harcművész volt, hanem remek rendező és elfogadható színész is. Ez a filmje is tökéletesen igazolja az első soromat. Zseniálisan komponált harci jelenetek, tökéletesen passzoló zenék, hiteles szereplők és karakterek. Kár, h a mester nem élhette meg a bemutatót.

2014.11.09 tamas84

Nagyon viccesek ezek a régi filmek. Teljesen egyértelmű, hogy az egész csak arra megy ki, hogy minél több menő bunyós jelenetet mutassanak Bruce Lee-vel, amúgy semmi történet (vagy hát nagyon bugyuta), semmi karakterek, és a végén mégis a filmtörténet egyik legendás alkotásává vált ez a film. Azért nagyon tetszett :D

2017.01.10 Wolowitz

Kihagyhatatlan és mindenképpen felejthetetlen.Ezt a műremeket minden korosztálynak látnia kell legalább egyszer mert annyira időtálló és szórakoztató, hogy az valami hihetetlen. Szerintem simán az egyik legjobb a kategóriáján belül. Kedvencem volt. Nézd bátran.

2015.11.03 Ballerz93

Határozottan felemelő élményt volt képes nyújtani a film. Pontosan azt kaptam amire számítottam. Talán még egy picit többet is. Nekem tökéletesen megfelelt és aki kedveli az ehhez hasonló filmeket az bátran tegyen vele egy próbát.

2015.03.30 MiAzAki

Jó régi már ez a film is, akkoriban kicsit mások voltak a filmkészítés szokásai, de szerintem ezen még több évtized után is átüt, hogy nagy film, és főleg, hogy Bruce Lee mekkora mester volt, mármint színészileg is, nem csak a harcművészetben. Kíváncsi lettem volna, mi lesz belőle, ha nem hal meg olyan fiatalon.