A vadászat

Jagten

2020.10.06 belavagyok

Mads Mikkelsen egyik ha nem a legjobb filmje. A története nagyon érdekes abból a szempontból, hogy milyen ereje van a szavaknak.

2021.08.24 Gauss

A film jó van megrendezve, nagyon jól bemutatja, hogy milyen rombolást tud okozni egy hazugság. De annyira felkavaró, hogy csak nagyon erős idegzetűeknek ajánlom, vagy inkább senkinek. Én nagyon ideges lettem.

2020.06.14 BÉLA Nézhetetlen

Kszar

Úgy bizony ez egy igen kszar film. Nagyon nem ajánlom megnézésre. De ha meg nézed , én szóltam.

2015.09.29 Loborg

Kőkemény északi dráma , a kivitelezés és a téma is kifogástalan , érdekfeszítő , felkavaró . A főszereplő hihetetlen nagyot játszik benne, nem csak az északi filmek rajongóinak ajánlott.

2017.01.20 Olivér Rózsa

Nagyon jó film. Elgondolkodtató történet! Szinte végig lehet izgulni a főszereplőért! Biztos vannak hasonló történetek az életben is, sajnos. Ez a film is bizonyítja hogy nem csak amerikai filmek lehetnek jók.

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Remek film. Tény, hogy nagyon erős és sokszor túlzásokba esett, meg néha főszereplő is töketlen volt, de nagyon jól játszott Le Chiffre. Számomra ez a film nagyon dühítő volt, a sok barom állat miatt egy másiknak tönkremegy az élete, én ezt biztos ne... Több

2017.03.11 NorbiP

Nagyon szeretem Mikkelsent mint színészt. A filmbe ő is nagyon jól játszik, de annyira jól fogalmazta meg a film az üzenetét, hogy nem tudok nem max pontot adni neki.

2017.01.21 Gábor Rózsa

A film nézése közben annyira átéreztem a feszültséget, hogy a pólómat szorongatva figyeltem a képsorokat. Őrülten jó a helyzet amibe bele keveredünk és próbáljuk keresni a kiutat a film nézése közben. Lehengerlő film!

2015.06.30 padfoot8925

Majdnem tökéletes. Nagyon meg van csinálva a film. Az emberi jellemek valódi tükörképe tárul elénk. Az a fajta film amivel kapcsolatban az az érzésed, hogy veled is megtörténhet.

2015.07.14 prongs2001

Ez a film erősen alul értékelt alkotás. Hibája talán annyi volt, hogy néhány helyen laposabb volt. Ezen felül viszont egy jól kidolgozott, szép grafikájú és még vicces film is lett.

2019.02.06 vyctoria79

Mikkelsen alakítása remek ebben a filmben is. Maga történet nem hiszem, hogy sokakat megfog vagy lenyűgöz. Inkább lélektani film, látjuk hogyan alakulnak át kapcsolatok, személyiségek egy apró kislány hamis kijelentése kapcsán. Egyszer megnézhető kategória.

2015.06.12 fancsi094

Olyan gyomorszorító film, hogy csak akkor ajánlom megnézni, ha kellően alkalmasak vagyunk zaklatottságunk kezelésére. Nagyon meg van csinálva a film. Az emberi jellemek valódi tükörképe tárul elénk. Nehéz eldönteni ki a barát és ki az ellenség, ki volt a barát és ki volt az ellenség.

2016.10.12 tiszaizsofi

A film kicsit egyhangú és monoton, de megrendítő és tanulságos is egyben. A színészi játék jó, hiteles a történet, de vannak hiányosságai, üresjáratok. Hiányoztak a fordulatok.

2016.04.11 BallEr

Erre a filmre nem lehet panasz. Egyszerűen csodálatos lett, a hangulattal tökéletesen elkápráztattak és lekötöttek vele nagyon jól. Imádtam és bátran ajánlom bárkinek.