A vadászat

Jagten

2015.06.29 Buborék

Nem gondoltam volna, hogy egy svéd film ennyire jó tudni lenni. Pedig az! Ez a film nagyon jó lett, kiváló, eredeti történet, ami megdöbbentő és elgondolkodtató és kiváló színészek!

2015.06.21 szafffy

Nem mindennapi történet, nem mindennapi film. Mondhatni, anti-hollywoodi. Emberi a film és nagyon hiteles. Kézzel fogható, átérzi a néző a helyzeteket, már -már belebújunk a színészek bőrébe.

2015.06.30 BuBu

Nagyszerű alkotás, ami elgondolkodtató és nyomasztó. Engem fel is dühített kissé, hogy hogyan lehetnek ilyenek és mennyire tehetetlen az ember! Kiváló film!

2015.05.06 bambula

Jó kis skandináv film, a rájuk jellemző őszinteséggel és kertelés nélkül nyúlnak a témához, a hatás sem marad el. Értenek a filmgyártáshoz. Az a fajta film amivel kapcsolatban az az érzésed, hogy veled is megtörténhet.

2017.01.20 Katkatt

Nem rossz, de a történet egy kicsit kevés. értem én, hogy lélektani dráma, meg át kell érezni a fickó helyzetét, de annyira nem hatott meg.

2017.01.15 holnaputan

Nem volt rossz film, de én meghagytam volna a bizonytalanságot kezdetben a nézőben. Lehet hogy tényleg történt valami. Azért érdemes megnézni.

2015.06.10 veszi.peter

Nagyon jó film. Lassú, nem a megszokott amerikai tömegfilm, érződik, hogy itt skandináv alkotásról beszélünk. A főszereplő játéka pedig nagyon jó, könnyen lehet vele azonosulni.

2015.04.19 KeriPeti

Néha jó látni egy-egy nem hollywoodi filmet. Ilyenkor mindig rájön az ember, hogy mennyi sok értékes gyöngyszem van, ami hozzánk kevésvbé jut el, vagy kevésbé ismert. Mads Mikkelsen alakítása fenomenális. A története pedig elég drámai, látni, ahogy m... Több

2016.06.17 Panna

Érdekes, hogy egy hazugság milyen lavinát tud elindítani. És megkérdőjelez bizonyos dolgokat. Mindig hinni kell-e a gyereknek, kit engedhetünk magunkhoz közel!

2017.10.20 Minka

Nekem ez a film, azért lett az egyik kedvencem, mert a története olyan, ami "bárkivel megtörténhet" és ilyen helyzetben nagyon nehéz helyesen cselekedni. Az emberek reakciója eltúlzott ugyan, de normális. Az óvónő is kicsit túltolja, de ez a valóságb... Több

2016.08.22 Mliklós29

Egy apró hazugság elképesztő lavinát indíthat el. Az alapsztori tetszene, de a megvalósítást nem érzetem valami erősnek.

2015.12.12 vinetty93

Meglehetősen jó kis karaktereket formáltak meg és szerintem egy nagyon remek kis klasszikus film. Voltak apróbb buktatói a filmnek ami miatt nem mondanám rá bátran, hogy a legjobban között van de ettől függetlenül nézhető.

2015.09.12 Meeroz21

Régen láttam ilyen izgi és eredeti történetet, mint ezzel a filmmel. Nagyon tetszett és mondhatom, hogy egy percig se lankadt a figyelmem, mert irtó módon fordulatos és lenyűgöző. Fantasztikus!!!

2015.11.01 FilmesPéter

Hú hát erről a filmről kb. semmit nem tudtam, úgy ültem le megnézni. Végig odaszegezett a képernyőhőz... Mads Mikkelsen én nem nagyon ismertem, de olyan nagyon jót alakított a filmben, hogy az eszméletetlen.