A vadászat

Jagten

2020.10.30 Ildikó Bacskai

A vadászat

Durva film és elképesztő. A mély mondanivaló mellé pedig rettenetesen hiteles mély alakítás társul.

2016.05.06 TomÁcs

Erős film az tény. Durva téma abból a tekintetből meg pláne, hogy hazugság volt az egész és milyen lavinát indított el.

2016.05.17 VvV

Vegyesek az érzéseim a filmmel kapcsolatban Az ötlet nem rossz, bár túlzásnak tartalma kislány által elmondottakat.

2015.07.19 hsanya182

Tanulságos és megrendítő történet. Elég jól építkezik a film, majd elég jól tartja a cselekmény és a párbeszédek feszültségét, igaz a megoldásban nem a szavak dominálnak, kicsit szegényes a komunikáció. A vége kicsit lezáratlan, ezzel kicsit bosszant... Több

2015.06.05 Dodi

Egy újabb Skandináv gyöngyszem. Felkavaró, lebilincselő és elgondolkodtató film nagyon. Egy negatívumot hozok fel, a szinkronhangok, a gyerekek hangja nagyon feltűnő és zavaró volt, úgyhogy aki teheti eredeti nyelven nézze!!

2022.02.13 Fikatours_blogger

Ez a film tényleg arcul csap

Összeszorult ököllel néztem végig a filmet, és ez az utolsó percekig kitartott. Hanem a vége, hát... Anélkül, hogy spojlereznék, a történet lezárása hazavágta az addig felépített, tökéletes drámát.

2016.02.19 Lonka

Érdekes film, olyan szempontból, hogy egy hazugság milyen folyamatokat indíthat el. Pontosan nem is értem, hogy miért is hazudott a kislány és bizonyos dolgokat honnan is tudott. Persze voltak utalások, hogy a bátyja nézett felnőtt filmeket.

2016.09.26 Greeta

Még úgy vártam volna valamit a filmtől. Nem kiemelkedő.

2019.04.11 MidoD7

Ha nem néztem volna meg el, se hinném, hogy képesek ilyen szuper filmet megalkotni. Teljesen hibátlan volt. Az utolsó percig fenn tudta tartani az érdeklődésemet, és szórakoztatott az elejétől a végéig. Ez pedig felbecsülhetetlen.

2016.06.21 Timcsi

Nekem úgy valami hiányzott a filmből. Megnéztem mert érdekelt a vége, de annyira nem tartottam érdekesnek.

2021.07.02 De Matt

Hűha, de kemény film!

Mads Mikkelsen ismét valami elképesztően jót alakít. De ő épp akkor igazán jó - és mindig jó! - amikor nagy feladat elé állítják. A film nagy erővel ábrázolja azt a helyzetet, amikor egy ember önhibáján kívül kiszorul a társadalomból, egy teljesen igazságtalan történet kapcsán. A gyanú és a bizalmatlanság rövid időn belül tönkreteszi az életét, és senkiben sem ötlik fel, hogy egy kisgyerek bizony nagyokat is hazudhat. Az ördögi kör - amelyet a film ábrázol - könnyen valósággá válhat egy olyan közegben, amelyben a látszat fontosabb, mint maga az élet. És valljuk be, hogy számos társadalom erre tart...Sajnos...

2019.04.14 petraszab

Hihetetlen, hogy néhány elhintett szó milyen lavinát tud elindítani. Okos film, amely jól építkezik, és a nézőt is bevonja az ügy felderítésébe.

2021.07.20 stewie_griffin_2005

Nagyon jó film, jó volt látni végre egy nem hollywoodi (jellegű) dolgot. Mads Mikkelsen nagyon jól játszik benne, a története is érdekes, és mondanivalója is van. Nem véletlen az IMDb-n is ott van a top 250-ben, tényleg van helye ott. Aki unja az ame... Több

2015.05.03 Zsceeeka

Igazan megrazo drama, megis hihetoen mutatja be az emberi termeszetet. Szeretem az eszaki filmeket, valahogy amerikai valtozatban nem tudom elkepzelni ezt a filmet. Tipikus eszaki drama, de a jo ertelemben.