Ace Ventura - Állati nyomozó

Ace Ventura: Pet Detective

2016.07.30 Kardos

Elmebeteg vígjáték. Szinte nézhetetlenül debil sokszor. Jim Carrey-től persze nem igen vártam sokat. Tucatszínész és mára már el is kopott a sármja sajnos. Kezd kiöregedni a humoros fiatal karakterből. Ace ventura tipikus egyszernézős film. Humoros néhol, de ennyi.

2017.11.23 nagysar

Tipikusan egy kis laza vígjáték szombat/vasárnap délutánra. Egy kis nasi, rágcsa és garantált a kikapcsolódás :) Nem egy elgondolkoztató alapmű, de kifejezetten vicces

2016.09.22 kecsaa

Jim Carrey neve nekem az Ace Ventura-val forr egybe, talán azért is, mert ez volt az első film, amit láttam tőle. Olya sokszor megnéztem már, hogy amai napig fel tudom idézni a legjobb poénokat a filmből.

2015.01.28 Balu

Egyszerűen imádom!Rengetegszer láttam már,de mindig vicces ez az idióta Jim!

2019.03.31 habtündér Nézhetetlen

Tudom, hogy sokan kedvelik, így csak annyit mondok: biztos ízlés dolga. Nekem nagyon nem jött be, és bár jó pár éve láttam, ha visszagondolok rá, sajnos nem az jut róla eszembe, hogy milyen vicces... Egyszerűen nálam ez a stílus nagyon nem nyerő, ennyi.

2014.12.07 tomtom

Az Ace Ventura humora vagy nagyon bejön valakinek, vagy egyáltalán nem. Én ez utóbbi kategória vagyok, egész egyszerűen számomra ez egyáltalán nem vicces, bár bírom Carrey-t, mert hatalmas figura, de amit ebben a filmben csinál, az puszta ökörködés, nekem az ilyesmit nehéz értékelni.

2015.06.19 Kellangy

Szuper vígjáték, Jim Carrey nagyot alakít benne. A történet nem túl izgalmas, de a poénok nagyon feldobják. Remek családi kikapcsolódás.

2016.11.10 tjanika

Ventura egy állati pasi,aki mosolyt csal az egész család arcára,ha feltűnik a képernyőn.Szereti az állatokat,humoros is milyen lehetne ha nem szerethető?Már ez a rész is nagyon tetszett,pedig még nem sejtettem milyen lesz a 2. rész...

2016.11.13 kucsera

Jim Carrey a legjkbb alakitását ebbe a filmbe produkálta.szuper humorral.hihetetlen jó felütésekkel.gyerekkorom imádott színésze

2019.01.05 MissFortune

Hihetetlenül jó film, a végére már fájt a hasam a nevetéstől. Nem is értem, hogy tud ilyen jól játszani Jim Carrey.

2016.07.25 byebyepuppy

Gyerekkorom (és még felnőttkorom) egyik kedvenc vígjátéka, az én szememben Jim Carrey egyik legnagyobb alkotása mindközül. Állati humor, utánozhatatlan Jim Carrey hatás!

2015.11.30 ZsozS

Nagyon nehéz olyan mondatot vagy részletet találni ebben a filmben, mely egyrészt ne lenne vicces, másrészt ne tudnánk idézni. Jim Carrey egyik örökzöldje! Kiváló...szakadok!!

2018.09.02 Barnabii44

Jó vígjáték.

2016.01.14 Isindar

A legjobb vígjáték, komolyan, mit kellene még mondjak?