Ace Ventura - Állati nyomozó

Ace Ventura: Pet Detective

2015.02.18 janimohosz

szerintem meg tök jó film, sokat ökörködik benne, vannak akik nem értik a poént meg idiótának nézik..de ez akkor is jó film..már alapba a dumája..meg a megjelenése Carrynek

2015.02.02 lmarci

Akárhányszor meg tudnám nézni, és mindig ugyanaz a hatás: imádom! Nekem ez a csúcs :) A beteg poénok, maga Jim Carrey... tökéletes

2017.08.17 Doriss

Az Ace Ventura humora eléggé sajátos, vagy megszeretjük, vagy ne is nézzük inkább meg. Én mégis azok táborát erősítem, akiknek tetszett a film, és egy kellemes délutánt okozott.

2016.06.12 giorgio600

Fenomenális film, rengetegszer láttam, tinédzser korom kedvenc filme, szinte kívülről fújtam a szövegét, ami nem mellesleg oltári poénokat tartalmaz:) A szerepet mintha Carrey-nek írták volna, annyira hiteles és önmaga. A szinkronról nem is beszélve, de ugye a magyar szinkron az a magyar szinkron:)

2015.03.31 [email protected]

Az első rész nekem nem tetszik annyira, mint a második, de ebben is akadnak bőven poénok. :) Csak ajánlani tudom, ha egy elborult vicces filmet akarsz nézni :)

2015.03.11 zsanett1231

Az biztos, hogy érdekes fajtájú humora van, de nekem is bejön ez az "idióta" humor. Minden alkalommal tudok rajta nevetni.

2015.02.22 Vica

Szeretem Jim Carrey filmjeit, és ez az egyik legjobb szerintem. Nagyon vicces film, beteg. Akárhányszor megtudnám nézni és ugyan olyan vicces még századjára is.

2015.02.04 Hamsti

Imádom Jim C. minden filmjét. EZ a film is nagyszerűre sikeredett. Nagyon jó a történet és vicces. Érdekes, hogy egy ilyen dili ember végülis milyen értelmes logikával él. :) 100szor megtudnám nézni

2017.03.14 ericsuj

őszintén!? El tudná ezt bárki más játszani??? EL! Csak nem így! a filmet végig lehet röhögni ahol nem nevetsz ott maximum pisilni szaladsz ki :D elismerésem a történetért is!

2018.07.21 Labodix

Jim Carrey személyisége vitt fényt ebbe a filmben! Vagy 100-szor néztem már meg! Szívből nevettem minden percén! :)

2014.11.23 FunBoi

Az Ace Ventura gyermekkorom meghatározó vígjátéka volt. Pár éve valamelyik tévéadón elcsíptem, és bár nem volt ugyanaz az élmény, mégsem akarok rosszat mondani róla. Jim Carrey átment full retardba, de nagyon jól állt neki.

2016.01.18 Guszti

Az Ace Ventura se nem rossz, sem nem jó igazából, csak egyszerűen nem túl vicces, ami külön sajnálatos, mert Carry komikusi képességei is többet érdemelnek ettől a filmtől.

2019.05.31 Jopofa40

Nézhetetlen

Többször neki futottam.Mindannyiszor 15-20 percig bírtam a számomra egyáltalán nem poénos ökörködést.Ez nem vígjáték, hanem egy végig ökörködött baromság.

2015.01.23 BGabor

Akarhányszor nézzük meg, mindig tudunk rajta nevetni.