Kaptál még egy esélyt

Kaptál még egy esélyt

Afterlife of the Party
sptt

A főszereplő születésnapja során elhalálozik. Kap egy második esélyt, hogy helyrehozza ballépéseit.

(Hupka Adrián)

Rendező: Stephen Herek
Forgatókönyvíró: Carrie Freedle
Premier: 2021.09.02. | Netflix (2021.09.03.)

2021.12.30 sptt

Műfajához képest nézhető kis tingli-tangli. Érdekes alaptörténet és az időnként jelentkező üresjáratok ellenére végig figyelemre késztet. Nem fogja megváltani a világot, de a romkom kategóriában abszolút a felső félhez tartozik. 6/10

2021.10.11 indingo

Valahogy senki sem volt szimpatikus a filmben. A története gyenge, tipikus amerikai film.

2021.10.12 BaloghBogi42

"Tininek lenni az élet egyik leggyönyörűbb időszaka" – szokták mondani. Igen ám, de arról senki sem beszél, milyen úgy evickélni az élet nehézségeinek tengerében, hogy az édesanyád gyermekkorodban elhagyott titeket, és úgy érzed, mindez a te hibád. H... Több

2021.09.11 dandelion1983

Sokkal rosszabbra számítottam, de szerencsére teljes mértékben nézhető, élvezhető alkotás. Könnyed, unalomig ismételt a mondanivalója, de ettől még amire hivatott, azt teljesíti.

2021.11.11 EnikoCzucz

Sok rossz filmet láttam már. Sőt, néha keresem őket, szánt szándékkal, hogy kisüsse az agyam, és indítsa újra a rendszert, ha már akadozik. A rossz film tud szórakoztató lenni, de komolyan mondom, ennél rosszabbat még sosem találtam. Nem kellemesen, ... Több

A főszereplő filmbeli apukáját Adam Garcia alakítja, aki a Sakáltanya című alkotással vált ismertté. Szerző: dandelion1983

Trigonometria
2020