Advertisement

Veled minden hely ragyogó (2020)

All the Bright Places

Elle Fanning

szoljhozzam   2020. 09. 09.

Tök szomorú film. Nem erre számítottam, de hát ilyen az élet is. Nem mindig az és úgy történik, ahogy szeretnénk.

Annuska   2020. 03. 12.

Az élet kegyetlen

A Veled minden hely ragyogó egy fájdalmasan szép történet, amit a NETFLIX hozott el nekünk. Ez is egy könyvadaptáció. A főszerepben két középiskolás fiatal. A lány nemrég veszítette el a nővérét. Hogyan lehet ezt feldolgozni, hogyan lehet visszarázó... teljes kritika»

indingo   2020. 03. 01.

Senkit se tévesszen meg a látszat. Nem egy szokványos tinidráma a film. Mély érzésekkel teli történet, amely eléggé nyomasztó már a kezdetektől. Remek a hangulata, amely hamar beszippantja a nézőt. Komoly témákat dolgoz fel, remek stílusban és a szer... több»

Szilonka   2020. 08. 23.

Nagyon fájdalmas történet, ami napokig ott leng az ember körül. Örültem a főszereplő párosnak és, hogy Justice Smith előrelépett a sok-sok mellékszerep után.

TomÁcs   2020. 09. 02.

Nem egy tipikus tini szerelemről szóló, bájos kis történet. Komoly mondanivalóval és érzelmi hullámvölgyekkel tarkított dráma.

Lonka   2020. 03. 04.

Engem leforrázott a film. Olyan üresnek érzi utána az ember magát. Milyen érdekes, hogy kinek mit dob a gép.

Spidey   2020. 03. 01.

Elle Fanning miatt néztem meg, mert egy klasszikus egyerű tini romantikus filmre vágytam kikapcsolódásként...mekkorát tévedtem. Annyira depresszív és sírós volt főleg a vége. Nyomorult valós film amit egyszer muszáj volt megnézni.

Elle Fanning már öt hónappal a könyv megjelenése előtt leszerződött a főszerepre.

Jennifer Niven azonos című könyvének adaptációja.

Bár a film Indianában játszódik, a forgatásra a szomszédos (keleti) Ohio államban került sor.

Cole Sprouse, Jack Kilmer és Nicholas Hoult is esélyes volt Finch szerepére.