Aludj csak, én álmodom

While You Were Sleeping

2015.07.23 Bekmeli

Kicsit csöpögős, de összességében jónak mondható romantikus vígjáték. A szereplők válogatása jó, illik a karakterük a film stílusához és az alaptörténethez. Érdemes megnézni.

2016.02.22 Telezsu

Pozitívan csalódtam Sandra Bullockban ennek a filmnek kapcsán. Nagyon meggyőzően alakít benne. Összességében egy látványos film és a sztorija is érdekes, megfogó.

2017.07.19 habtündér

Klasszikus a műfajában és bár alapvetően a tipikus kortárs műfajbeli filmek közé sorakozik, valahogy mégis kilóg a sorból. Van benne "valami", ami miatt nem csak egy a sok hasonló közül,aminek már a címére sem emlékszem.. Talán az alapszitu frappánsa... Több

2018.01.01 Bogii

Bájos romantikus filmecske. Sandra Bullockot nem igazán kedvelem, de ebben a filmben ő is egész jó volt.

2017.07.11 Kadinta

Édes romantikus film, ahol VÉGRE nem a kiszemeltjével jön össze a főszereplőnk, hanem egy sokkal okosabb, viccesebb, minden szempontból jobb fiúval. Yup, ez egy jó film.

2015.02.09 dombia94

Egyszerűen imádom ezt a filmet! Az egyik alap romantikus film szerintem! Mindenkinek látni kell szerintem!

2019.05.15 dinamafab

Igazi egy jó kis családi kikapcsolódáshoz délutánra, vagy amikor egyedül vagy. Sandra Bullock egy igazi kis törékeny, különleges, árva kis virágszál, akinek fenekestől felfordul az élete egy jó cselekedete következtében. Nagyon szeretnivaló kis film,... Több