Aludj csak, én álmodom

While You Were Sleeping

2020.08.30 violet_hope11

Bájos, szívet melengető kis film, nagyon tetszett! Egy ‘90-es évekbeli romantikus történet, amit az egymást követő félreértések tesznek humorossá. A szereplők egytől-egyig szerethetők, Sandra Bullock nagyon jól alakítja az álmodozó, szerelemre és családi közegre vágyakozó lányt.

2018.01.07 Artemisia

Ízig-vérig romantikus történet, kedves, önironikus humorral.A cselekmény lebilincselő, izgalmas, vicces, tanulságos.A karakterek szerethetőek, Lucy karakterével bármelyik lány azonosulni tud; van egy csipetnyi jellemkomikum is. Bár nem rendelkezik mo... Több

Igen,itt még Bullock kisasszony emberi lénynek nézett ki,nem egy agyonbotoxolt,össze-vissza műtött gumibabának... Aranyos,kedves,nagyon egyszerű story,és mégis érdekli az embert. Átlagos,de nézhető!

2018.01.31 diumiu

Nagyon szeretem ezt a filmet, van mondanivalója, humoros és a romantika sem hiányozott belőle. Számomra minden benne van ebben a filmben aminek benne kell lennie. Tökéletes kikapcsolódás.

2020.05.01 dailyfilmsan

Közepes romantikus film. Engem nem nyűgözött le sőt túl abszurdnak találtam. Nagyon földtől elrugaszkodott ötleten alapszik. Bár a színészek jók voltak, mégis untam.

2019.05.17 Ms. Akárki

Sandrea Bullock egyik legjobb romantikus vígjátéka. Ez még eléggé korai filme és én ezeket szeretem főleg. Itt még hitelesebb, frissebb volt. A film nagyon jó. Fordulatos és véletlenek sokasága révén találja meg végül az igaz szerelmet. Mindenképpen érdemes megnézni. Valahogy én mindig karácsonyi filmként skatulyázom be.

2017.12.19 Greeta

Helyes kis romantikus film. Sandra Bullock karaktere nagyon kedvelhető. Helyenként kellően vicces, de tartalma is van. Minden egy apró félreértésből indul.

2016.04.16 Zsceeeka

Műfajában szerintem az egyik legjobb alkotás , pár évente képes vagyok megnézni , Sandra Bullock - ot egyébként is kedvelem , de komolyabb szerepei mellett ez a romantikus - komédiás vonal is jól áll neki.

2018.07.06 oneminute

Anno még moziban láttam. Igazi leánymese az álmok, ha akarjuk valóra válnak, még akkor is ha ennek igazán különös a módja.

2016.04.30 Leoni

Nagyon édes film a visszahúzódó magányos lányról, akinek mintha egy csapásra teljesülnének az álmai. Sandra Bullock mint mindig, nekem itt is telitalálat.Karácsonyi filmnek is tökéletes választás.

2018.04.22 Plisetsky

A film noha régi, csodálatosan romantikus témát dolgoz fel, amelyet bármikor megnézel, megmosolyogtat. A lány álmodozása, amely megkever mindent igazán komikus helyzetet eredményez. Egy igazán jó és egyedi film lett a romantikus témák között :)

2017.03.09 Hedy0809

Sandra Bullock az egyik nagy kedvenc. Imádom a mimikáját, testbeszédét. Ez egy igazi romantikus vígjáték,mindenkinek látnia kell, aki szereti a témát! :)

2017.11.27 Imlah

Klasszikus, időtálló dráma. Viszont amiatt értékelném csak közepesre mert kicsit vontatotnak, lassú cselekményűnek éreztem, ami miatt egyes részei untattak.

2015.11.22 Jozzsef

Sandra,Bill és Jack triója nagyon jól sikerült.Régi film nem olyan látványos és kidolgozott mint manapság,de attól még szép film.Nem egy átlagos,csöpögs film.Egyszerű film,de pont ettől olyan jó.