Rohammentő

Ambulance

2022.05.11 Sebes Gábor

Amit vállalt

Én kedvelem azokat a filmeket, amelyek pont azt a stílt hozzák, amit felvállalnak. Egyszerű történet, panel kivitelezés, színészek, autó, izgalom, ilyesmi. Pont ennyit akart. Ezért 70%.

2022.10.05 Findzs

Olyan, mint a fű reggelenete:

harmatos. Michael Bay. Tőle nem vártam sokat. És nem is kellett csalódnom. Semmire való kamerarángatás, ráadásul összefüggéstelenül. Nagyon gyenge sztori, tele képtelenségekkel. 3/10. De csak a csaj miatt, mert tetszik. :)

2022.04.06 ZooL

Michael Bay (újra) elszabadult

Ez a film egy kétórás adrenalinbomba egész korrektül megírt karakterekkel, történettel és persze az elmaradhatatlan Bay-féle gyorsított-lassított-háztetőről 180 fokban a föld felé meginduló kameramozgásokkal. Igényli a nagy vásznat, oda is csap keményen, úgyhogy aki egy normálisan összerakott akciófilmre vágyik, annak érdemes megnéznie.

2022.09.17 davidjunior

Uhh... Ez király volt! Régen láttam ilyen jó akciófilmet.

2022.04.08 feherhat

Nem kérdés, hogy Jake Gyllenhaal és Yahya Abdul-Mateen II párosa engem teljesen meggyőzött, bár a film eléggé sablonos, de Michael Bay rendezéstől nem is igen vártam mást. Szerintem egyszer simán meg lehet nézni, de ennél több végül is nincs benne.

2022.11.30 Rics

Tetszett, nem volt olyan rossz, mint ahogy ítélkeztem.

2022.04.07 stif

Nem rossz film, legalábbis egy sima unaloműzőnek elmegy, ettől függetlenül meggyőződésem, hogy nem veszik sokat az, aki kihagyja, és valami másra ül be.