Amerikai pszichó

American Psycho

2015.01.26 ferdi95

Ez a film az egyik legjobb psziho horror imádom. Nagyon jó alapanyag és a történetből kihozták a maximumot. Mindenkinek ajánlom!

2015.03.19 Vanessa

Egyedi hangulaú, izgalmas, magával ragadó film. Egydülálló atmoszféra, végig izgulja az ember, nincs unalmas rész. Ha semmi nem történik, akkor is érezni a feszültséget. Kategóriájában kiváló alkotás.

2015.03.03 balogh.petr

Christian Bale fantasztikus alakítást nyújtott, zseniális film igazán erős atmoszférával, markáns mondanivalóval.

2015.02.23 joker

Jaj de jó társadalom kritika, nagyon tetszett. Elég durva volt! Bale hatalmasat alakított ebben is. Elég érdekes, és elgondoltató, hogy bizony a nagy embereknek élete sem fenékig tejfel. Csillagos 5ös.

2015.02.21 Rivendin

Ez az a film amit szerintem Christian Bale játéka visz el a hátán, persze átjön az üzenete is. Nagyon fura film, és a vége sem tiszta teljesen, de a főszereplő olyan alakítást nyújt, hogy muszáj a filmet nézni. Azért nem próbálnék meg kiszúrni vele, sőt a Dorziába se foglalnék soha asztalt.

2015.05.11 Akasa87

Christian Bale remek színész, olyan hitelesen eljátssza a szerepét, hogy rajta kívül így nem sokan tudják ezt...beteg egy film, de mégsem annyira mint a könyv, na az a durva...

2015.01.11 KingPin

Az Amerikai pszicho lehetett volna egy nagyon mély és ütős szatíra is, azonban a felszínnél nem merészkedett mélyebbre. Nagy kár érte, az alapanyag megvolt hozzá.

2015.04.29 Braille

Életérzés

Meleg reggelre keltem ma, valószínűleg meg kéne vennem az új Daikin klímaberendezéseket, kifejezetten kényes vagyok az időjárásra, ha túl meleg van, megizzadom, és az izzadás árt az arcbőrömnek. Nagy megelégedéssel tölt el az új Tag Heuer Calibre 36 ... Teljes kritika