Agancs

Antlers

A film felvételeit Kanadában, egy bizonyos Hope nevű kisvárosban rögzítették. Annak idején ugyanebben a városban forgatták az 1982-es Rambo - Első vér című filmet is.Szerző: Kóborló

A film premierje a Los Angeles-i Beyond Fest filmfesztiválon volt 2021. október 11-én. Szerző: Kóborló

Mikor 2018 júliusában bejelentették, hogy megfilmesítik Nick Antosca: The Quiet Boy című novelláját, akkor még úgy volt, hogy a rendezést Guillermo del Toro fogja vállalni. Végül Guillermo del Toro csupán a produceri feladatokat látta el.Szerző: Kóborló

A filmet a 2019-es év elején akarták bemutatni a mozikban, de a koronavírus kitörése miatt csupán 2021. október végén került az amerikai mozikba.Szerző: Kóborló

A felvételeket 2018. október 1-jén kezdték meg és 2018. november 30-cal fejezték be.Szerző: Kóborló

A film elején hallható narrációt ojibwe nyelven rögzítették. Ezt a nyelvet még a mai napig is használják.Szerző: Kóborló

A filmbéli Lucas Weavert alakító fiatal Jeremy T. Thomasnak ez volt az első olyan filmszerepe, ami mozis bemutatást is kapott.Szerző: Kóborló