
Vélemények (18)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Szóval nekem végül is bejött a film, annak ellenére, hogy minden horror egy orbitális anatómiai b*romság (kannibál bullshit, akarom mondani deer-humanoid shit), némi indián őslakosok mitológiai bosszúálló démonjaival fűszerezve+kábítószeres b*rom áta... Több
Kevés olyan horrorfilm jut az eszembe hirtelen (és még kevesebb, ami annyira fel is keltette az érdeklődésemet) mint anno ennek a filmnek az előzetes, amit már, több mint egy éve láttam. Persze rengeteg film megjelenését tolták már el a koronavírus m... Teljes kritika
Scott Cooper Nick Antosca The Quiet Boy című művét adaptálta az Agancs formájában. A film egyik producere Guillermo del Toro volt, és az oregoni kisvárost rettegésben tartó, mitológiai horrorlény mintha csak del Toro világából lépett volna elő. Egysz... Teljes kritika
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Guillermo del Toro helyett Scott Cooper ült a rendezői székbe, a mexikói rendezőzseni pedig producerként bábáskodott a produkció felett, és sajnos ez a csere nem tett jót a filmnek. Még így is érezhető del Toro hatása, leginkább az atmoszférát tekint... Több
Nem egy szokványos horrorfilm, az biztos, de nekem éppen ezért tetszett. Egy biztos, hogy nagyon lassú helyenként, de ezzel együtt szerintem jó film. Horrorelemek vannak a filmbe rendesen, kellő izgalom is, bár helyenként kiszámítható a karakterek cselekvése. Ezzel együtt jó film. Értékelés: 8/10
Hasonló filmek
Nagyon szépen fotózott, látványában hangulatos film, és ez minden, amit tud. Ilyen klisés forgatókönyvből a jól válogatott stáb is csak egy unalmas, felszínes alkotást tudott létrehozni. A felénél már belepörgettem, de a végére csak még szánalmasabb lett. A téma jó lett volna, kár érte.
Végig lekötött, néha éreztem üres járatokat a rövid játékidő ellenére is. Egyszeri megnézésre szerintem kiváló, de nem egy olyan film, amit újra és újra elővennék ebben a kategóriában. Néha izgalmas volt, néha meg felesleges jeleneteket éreztem benne.
Nem egy tökéletes film, de mindenképpen fent tudja tartani az ember érdeklődését. Nem az a szokványos, klisés horrorfilm, amiket napjainkban kapunk. A története érdekes, de azért egy-két részlet nekem furcsa volt a filmben, főleg az elején, hogy senkinek nem tűntek fel dolgok a gyerekkel kapcsolatban, stb.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Éppenséggel nem mondható egy átlagos filmnek. Néhol rémisztő, sőt félelmetes volt. Nagyszerűen ábrázolták a lényt, ami az emberből bújt elő. Nézzétek meg!