Powder
Videók
Arc

Amikor Barnum seriff egy idős, vidéki lakos halála ügyében nyomoz, az elhunyt házának alagsorában felfedezi Jeremy-t. A furcsa, magányos, albínó fiút nagyszülei a világtól elzárva nevelték. Jeremy most állami gondozásba kerül, ahol nehezére esik a beilleszkedés. Különös megjelenése és szokatlan… Több

Rendező: Victor Salva
Író: Victor Salva
Premier (HU): 1996.07.04. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.08.05 Idknw

Szerintem kissé túlértékelt film, nekem Ollókezű Edward koppintásnak tűnt. Majdnem ugyanaz a két film, csak más köntösben. Tetszett, de jobbat vártam a vélemények alapján.

2016.12.09 Pappcsino

Iszonyatosan jó film! nemrég újra megnéztem és ez alkalommal is pont olyan nagy hatással volt rám az egész, mint mikor először láttam. Felkavaró és igen mély témát boncolgat. Ez garantáltan egy olyan film, amelyra évek múlva is emlékszik az ember.

2020.12.29 Gika

Gyönyörű film nagyon mély mondanivalóval, sokáig hatása alatt van az ember. A vége is tökéletes.

2019.05.23 Erdey Ottó

élmény

Kb húsz éve láttam előszőr de a hatás nem múlt el. Aki írta az zseni volt! Végig nagyon izgalmas és magával ragadó volt a film. Mindenkinek ajánlom!

2017.01.23 Gábor

Nagyon jó film, csak ajánlani tudom mindenkinek. Kevés film van amik múlva is emlékszik így megragadja az embert, hogy évtizedek távlatában is emlékszek rá.

Sean Patrick Flanery a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

Pokoli éden
2004