Föld invázió

Avanpost

2024.04.07 Török389133

Nagyon látványos, és a történet is kifejezetten jó, sokkal több van benne, mint elsőre tűnik. Az első felében viszont a megvalósítás nem az igazi, valahogy nem tudja megteremteni igazán a hangulatot, de a második felére már sokkal jobb lesz, az már tényleg élvezetes.

2019.01.28 stevepisti

Látvány és akció szempontjából nagyon korrekt film. Szépen, tisztán megmutatott akciójelenetek, jól megszerkesztett, romos városrészletek, a sötét részek is egész jól láthatók. Ez a része szerintem rendben volt. Viszont nekem több helyen logikailag s... Több

2020.09.13 Di Canio

Az oroszok is tudnak jó filmet csinálni, izgalmas, látványos, jól kidolgozott, a vége talán lehetett volna jobb is, de így sem volt rossz.

2020.06.17 Tanovszky

Jóféle orosz akció sci-fi

Nagyon látványos, kidolgozott, akciódús, semmi gagyiság, semmi unalom. A történet is izgalmas. A műfaj kedvelőinek ajánlott.

2021.08.11 harnas1207

A vége gyenge lett, de összességében hatalmas meglepetés volt. A történet nagyon egyedi volt, és ennél még sokkal többet is ki lehetett volna hozni belőle. A szereplők oroszosak, és gyengécske alakítást nyújtanak, de ezen túl kell lépni. Nem bántam meg a megnézését.

2020.09.19 BÉLA

Kszar

Hát ez nem egy nagy durranás.

2020.10.14 jfruzsi97

Látványos volt, akciójelenetek is voltak bőven, rendben is voltak. De valahogy a sztori nekem lapos volt. Főleg a vége nem tetszett.

2020.09.07 taib

Jó volt, és meglehetően izgalmas.

2023.02.24 kissmanna

Bekerítve

Nekem kimondottan tetszett a film és a történet csavaros fordulatai. A női szereplők viszont egyáltalán nem tetszettek. Egy szoftpornóban elmentek volna, de nem egy ilyen akciófilmben. Ami tetézte még ezt, azok a rosszul kiválasztott szinkronhangok voltak. Rettenetesen erőltetett volt. Pjotr Fjodorov viszont megint hozta a tőle megszokott jó színvonalat. Egy igazi oroszos karakter, de nagyon jó értelemben. Aki szereti az akciófilmeket, annak érdemes megnézni egyszer egy olyat is, ami nem a megszokott, „Amerika megmenti a világot” sztorira alapul.

2021.01.25 mbela62

Egyszer nézhető...