Az elvarázsolt dollár

Az elvarázsolt dollár

2020.03.18 Interfectorem Sabnock

Kern és Bujtor - ők a magyar Bud Spencer és Terence Hill. Zseniális magyar film jó poénokkal és vicces jelenetekkel fűszerezve. Mindenkinek erősen ajánlott.

2017.09.13 Deku

Nagyon szórakoztató volt ez a film. Márpedig a filmeknek ez lenne a lényege. Nagyon imádni valóak lettek a színészek. Ezzel nagy kedvencemmé nőtte ki magát én ezt nagyon ajánlom mindenkinek.

2015.08.21 Moria99

Van benne némi humor és igazán stabilan van felépítve a film története is. Rendkívül szórakoztató a film és lebilincseli a nézőt, míg fel nem villan a stáblista.

2016.10.03 zoleykrajcsi

Az elvarázsolt dollár-tól pontosan azt kaptam, amit vártam tőle. Nekem a két korábbi film, A pogány madonna és a Csak semmi pánik is nagyon tetszett, ez sem volt kivétel. Ajánlom mindenkinek, aki szereti a magyar filmeket.

2016.05.25 Edeske

Bujtor ebben a filmben is hozza a megszokott formáját és egyedi flegma humorát. nem okozott csalódást ez a film sem. Érdemes megnéznie a színész kedvelőinek.

2016.01.23 zsfarkas

Nosztalgikus, kellemes film, igazi jó magyar karakterekkel, akiktől az kapjuk amit elvárunk. Tetszett a film, jók a jelenetek, a párbeszédek. Ilyenből és hasonlókból kellene manapság is több.