80% 213 szavazat
Vélemények

Az idő urai

Les maîtres du temps

 Több
Filmadatlap
9
Vélemények (9)
31
Szereplők (31)
7
Képek (7)
3
Videók (3)
3
Érdekességek (3)
Díjak
Filmkritika
4
Cikkek (4)
1
Fórum (1)

Vélemények (9)

Írj véleményt
 
2025.08.17 Brownster

legújabb vélemény

A magyar sci-fi legjava

Bár nem vagyok sci-fi rajongó, azt kell mondjam, ez egy elképesztő mestermű, főleg Hernádi Tibor meganimálásában. Ez a legjobbak legjobbika.

0
 
2021.12.08 Hieronymus Bosch

a nap véleménye

A mai napig hatalmas élmény.

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Egy koprodukcióban, ami francia-magyar, megalkotott sci-fi rajzfilm, ami kifejezetten jól sikerült alkotás. Bevallom őszintén, úgy egy jó harminc perc után esett le a tantusz, hogy mi is lesz a sztori vége, de ez abszolúte nem volt rám negatív hatáss... Teljes kritika

1
7
 
2022.05.10 JRD

Örök

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Nehéz szavakba önteni azt az érzést, ami a filmet kíséri. Kíváncsiság, szomorúság, remény, hiányérzet, de nem a szavak negatív értelmében. Nem azonnal válik világossá a történet mondanivalója, az biztos. Sőt, nem is gyermekeknek való rajzfilm. Én mé... Több

1
 
2018.09.23 MKristijan

Ezidáig nem találkoztam a rendező munkáival, de amit ebben a rajzfilmben láttam, valami lenyűgöző. Több hasonló filmre lenne szüksége a világnak. Kellően mesés, kellően komoly, hogy az egész családot lekösse egy esti mozizásra. Örülök hogy van magyar... Több

1
 
2017.09.24 Deku

Nagy közönség kedvenc lett ez a film azonban rám nem hatott olyan erővel mint a többiekre. Röviden fogalmazva nem tetszett a története a karakterek pedig szánalmasan gyengék. Nem ajánlom.

0
 
2016.04.28 Cordelia Bennett

Akkoriban többször láttam. Emlékszem, félelmetes volt, nem egy vidám mese. Kíváncsi lennék, mai szemmel hogyan tetszene. Szép, szokatlan, művészies rajzok, de érthető, élvezhető. Tizenéveseknek való.

1
 
2016.12.14 Phalanx

René Laloux-tól nekem nagyon tetszett A vad bolygó, így ez a film is egy nagyon jó élmény volt, hasonlóan lassú tempójú, kissé elvont, de nagyon jó a zenéje

1
 
2019.08.28 Robert Posvancz

Az idő urai

Ez egy csodálatos alkotás... Az animáció a kornak megfelelő, bizonyára van akinek ma már ez nem elég.. Rengeteg embert ismerek, akit könnyekre fakasztott.. A korabeli emlékek, és Moebius különlegessége miatt 10/10

1
 
2021.01.22 taba

Gyermekkorom egyik első sci-fi rajzfilmje, remek alkotás, felnőttként visszanézve is tetszett. Fiatalon kissé félelmetesnek találtam, idősebbként inkább elgondolkodtatott.

0