Az ördög Pradát visel

The Devil Wears Prada

2017.07.04 gerda

Jó kis film, tipikusan van benne egy gonosz és egy jótét lélek. Nem tartozik a kedvenc filmjeim közé de egyszer meg lehet nézni, engem annyira nem kötött le.

2015.06.15 pindurcat

Kár lett volna ezt az igazán pörgős, egyedi poénokkal tarkított filmet kihagyni. Meryl Streep kétségkívül legjobb alakítása. Maximálisan rá szabott szerep.

2017.02.09 tilino

Meryl Streep felejthetetlen alakítása és karaktere adja a film sikerességét. Nagyon egyedi és utánozhatatlan jellem, sok humorral, érdekes mimikával, gesztusokkal. Érdekes, vicces, pörgős film.

2016.12.14 Pappcsino

Nagyon régen láttam a flmet, de még ma is emlékszem rá, mekkora hatással volt rám. Emlékszem, hogy valósággal lenyűgözött Anne Hathaway és Meryl Streep fergeteges alakítása.

2017.05.04 jozsagabri

Még a moziban láttam annak idején És nagyon megfogott a film mert a karakterei, Elsősorban Meryl Streep igazi nagyágyú garancia a sikerre, nagyszerű színésznő.

2015.08.08 Siriusalias

Nem rossz film főleg a karakterek szempontjából, kiválóan bemutatja hogy bizonyos közeg és benyomás hatására hogy változhat meg valaki. Úgy ráadásul hogy megváltozik még az értékrend is, és a szegmens is amit képvisel. A divat világ mint közeg nem bi... Több

2015.07.08 Bekmeli

Nem rossz film, van mondanivalója, szórakoztató, annak ellenére hogy elsőre a sztori sablonosnak tűnt. A főszereplő színésznőt eddig nem láttam filmben, de meggyőzően alakít és a karaktere illett a szerephez.

2015.04.19 Mozi22

Egy szó: Zseniális! Meryl Streep ismét lenyűgözőt alakított. A kegyetlen divatvilágot kissé túlzón, de jól mutatták be és a karrierért mindent felfogást is. Hogy vagy az élet, a "boldog" élet vagy a karrier. Bár szerintem a kettő nem feltétlen zárja ki egymást, mindegy. De imádom a filmet.

2016.04.26 Macko

Jó humorú, időtálló film karakteres és profi színészeklkel, akik meggyőzően és hitelesen alakítanak, hozzák a formájukat. Igényes film, igényes rendezés.

2016.11.15 kucsera

Ez egy szuperfilm.Tanulságos.Meg kell érteni a mondanivalóját.Sokszor megnézős.

2024.02.21 IdkW

Bár nem mostani film, én csak most vettem magam rá, hogy megnézzem. Hát nem fogom többet, kiszámítható, unalmas, és számomra sokszor idegesítőek voltak a karakterek, viccesnek sem mondanám. Nekem ez egy közepes. Egy unalmas délutánra, ha nincs más, akkor megteszi.

2015.01.09 Sniper

Ezt a filmet egyedül Meryl Streep kőkemény Mirandája dobja fel, aki olyan módon tudja a nerceket íróasztalokra dobálni, hogy azt még sok férfi is megirigyelhetné. Egyébként unalmas és lapos film Az ördög Pradát visel, ami kínkeservesen próbálja meg b... Több

2015.01.29 Dotty90

Felejthető. Egyedül a divat mániásoknak lehet értékelhető darab. Semmit nem akar mondani, sehova sem tart. Az egyetlen pozitívum benne Meryl Streep játéka.

2015.11.30 ZsozS

Abszolút nagyon kedvenc, jó poénokkal és Meryl Streep kimagaslóan jó alakításával. Nálam mindig nézhető. Igazán csajszis film, amit egy téli depis napon nem szabad kiahagyni!